Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kéne írnom neki?

Figyelt kérdés

Péntek este elhívott a városba kávézni meg beszélgetni az egyik iskolatársam (17f), akit múlthét pénteken ismertem meg egy buliban. Egész jól elvoltunk, mondta, hogy örülne, ha hétfőn suli után is együtt lennénk kicsit, aminek örültem, viszont azóta nem keres, nem ír sehol. Lehet arra vár, hogy én keressem? Mégis ő a fiú, neki kellene írni..

17l


2016. ápr. 24. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem írj^^
2016. ápr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Neked se fog letörni a körmöd ha írsz.
2016. ápr. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Adelll ***** válasza:
Ezek alapjan en is azt hittem volna hogy o ir majd. De nem tette szoval szerintem egy probat meger ;) az ugyis biztos h nem vagy szamara kozombos
2016. ápr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat:) sajnos nem lett belole semmi..
2016. ápr. 28. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!