Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele rondítanál?

Figyelt kérdés

Röviden van egy lány, akinek régóta van kapcsolata, de még a barátai szerint is meg egyébként teljsen egyértelmű, hogy a barátjával csak éppen azért vannak együtt, hogy ne legyenek egyedül, de még sokszor barátságnak se látszik a kapcsolatuk.

Nekem viszont ez a lány nagyon tetszik és látszólag én is neki csak kicsit félénk, de nem akarok belerondítani a kapcsolatába egyrészt még a barátját is ismerem részben. Gondoltam már rá, hogy megbeszélem ezt így vele konkrétan, de annyira kerüli a témát, hogy nem igazán sikerül...

Próbálkozzak nála, vagy várjam, hogy teljesen kihüljön náluk a dolog? A srácot nem nézem le, de ismerve nem fog könnyen új kapcsdolatot találni azért nem is engedi ezt sem...



2016. máj. 19. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha van párja az illetőnek akkor szemétség kikezdeni vele. Várd meg míg szakítanak. Ha amúgy is annyira nem szeretnék egymást már rég megtették volna.
2016. máj. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hány ember van, akik nem szeretik egymást mégis megszokásból együtt vannak? A lány visszahúzódóbb kicsit, a srácot meg bántás nélkül egy kicsit lúzernek tartom, 24 éves kora ellenére oylan, mint egy gyerek, és ez a lány volt neki az első, akihez egyáltalán bármilyen köze volt, soha nem mennek sehova, még annyit se láttam, hogy egy puszit adott volna neki...és nem mellesleg a legjobb barátnője se érti minek vannak még együtt.
2016. máj. 19. 17:03
 3/5 A kérdező kommentje:
Én se akarok belerondítani igazából, de várni se tudom mennyire van értelme...ha mégse akarja úgyis vissza utasít alapon, nem tudom...
2016. máj. 19. 17:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt elég a lánynak meg a srácnak érteni. De a te döntésed. Ha a lány akar valamit akkor belemegy, ha nem akkor pedig nyilván nem. Most se rá se lebeszélni nem fog tudni senki. Csináld ahogy érzed.
2016. máj. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem is várom, hogy valaki rábeszéljen egyik oldalára sem, csak érdekel mennyire vagyok r***dék, ha mégis rákönnyítem a srácot a szingli létre :D az lenne a legtisztább, ha a lánnyal megtudnám beszélni mit is akar...
2016. máj. 19. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!