Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom més ha társaságban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom més ha társaságban vagyunk és zavar. Teendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ha ketten vagyunk akkor nagyon édes velem barátom, tényleg elkényeztet látszik hogy tök odavan értem, de ha a baráti társaságával találkozunk, úgy kezel mint egy "havert". Nagyon néha az egész találkozó alatt max végig simitja a hajam, vagy ad egy puszit az arcomra. De mintha szégyellné hogy komoly kapcsolata van, mert én vagyok az első nagyon komoly neki, és gondolom hogy a haverok előtt macsó volt, meg mintha félne attól hogy társaságba visszahúznám és miattam nem tud feloldódni. Pl. elmentünk venni sört, kézen fogva sétáltunk mikor a társaság közelébe értünk, azonnal elengedte a kezem. vagy a többiek mentek el és addig átölelt és amint visszaértek rögtön eltolt. nekem ez nagyon rosszul esik, természetesen ne értsetek félre szerintem is illetlen ha társaságba a párok folyamat egymáson lógnak, nyáladzanak nem bírnak szétszakadni, de hát abszolút nincs ez, én se tartom helyesnek de az hogy értinkezünk párszor, 1-1 puszi nem olyan gáz vagy ha átölelve ülünk.Pl. a barátaival elmentünk szórakozóhelyre bulizni mindenki seggrészeg volt táncpltunk, de én nem is a barátom mellett táncoltam oda se húzott magához egyszer én mentem egyszer megölelni meg lesmároltam és eltaszított magától! Másnap kérdeztem hogy ez mi volt és azzal jött hogy én mennyire tapintatlan vagyok hogy pár barátja, csajhaverja szingli és ez nagyon illetlen volt.. Meg én se akarok rajta lógni mert az se oké, mindig odamegyek másokhoz beszélgetni, csak ez így feltűnt, de az a stílus is ahogy beszél velem amikor részeg lesz, annyira ellentétes amikor csak ketten vagyunk. Olyan kioktatósan, vagy haveri szinten beszél velem nem tudom..én már legalább 4szer mondtam mi a problémám, sőt egyszer sírtam is mert rosszul esett tényleg, de nem változott semmit fél éve a dolog. Nyáron rengeteget nyaralunk így a barátaival együtt, és tuti tök kényelmetlenül érezném így magam. Én várok túl sokat, vagy neki van igaza?

18L barátom 20F


2016. máj. 21. 19:45
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsi nem vettem észre h elirtam a címet : más*
2016. máj. 21. 19:46
 2/4 A kérdező kommentje:
azt mondta próbál erre figyelni, de szerintem magától kéne jönnie. nyilván én se várom azt hogy folyamatosan smároljunk egymáson lógjunk, ez szerintem ez gáz dolog. de hogy kb úgy viselkedjünk mint két haver vagy nem is tudom.. miért jó ez a barátomnak? :/
2016. máj. 21. 19:48
 3/4 anonim válasza:

Hát ez elég hosszúra sikeredett :D Szerintem igaza van a bulissal kapcsolatban.Es szerintem majdnem minden fiu nem mutatja ki a barátai előtt hogy mit érez egy lány iránt, főleg ha azok az érzelmek komolyak. Hagyj neki időt hogy tudjon változtatni.

Hát remélem valamennyire hasznos voltam.:D:D

16/L

2016. máj. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én meg lányként gondolom, hogy teljesen normális a barátod viselkedése. Azért egyáltalán nem arról van szó hogy letagadna, csak meghúz egy határt. Nem értem mi a probléma ha valaki máshogy viselkedik társaságban mint kettesben a párjával. Ismétlem, nem letagad, de szerintem a párod pontosan átérzi, hogy milyen amikor szingliként vagy egy párral társaságban. Hát eléggé sz@r. Lehet hogy te nem érzed úgy hogy egymásra másztok, de ilyenkor sok szingliből kellemetlen érzéseket vált ki szimplán egy csók is. Olyan feleslegesnek érzi magát az ember, legalábbis nálam ez volt amikor szingli voltam. A barátod csak tapintatos próbál lenni, meg amúgyse kell mindig egymás fenekében lenni, akkor se ha nincs szingli az adott társaságban. Biztos velem van a baj, meg tuti "pasiagyam" van, de tényleg nem látom a problémát :o Értem én hogy rosszul esik, de amíg kettesben normális én nem kapnám fel a vizet ilyenen. 16/L
2016. máj. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!