Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm azt mondta nem szeret velem aludni. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Ő 19, én 17 vagyok és csak hétvégente tudunk találkozni. Lassan 11 hónapja vagyunk együtt, kb 8-9 hónapja kezdtünk el együtt aludni. Eddig semmi gond nem volt, de az elmúlt 2-3 héten nem volt kedve együtt aludni, gondoltam oké, van ilyen. Végül megkérdeztem mi a baj, azt mondta nem szeret velem aludni, mert akkor nem tud elaludni mert kicsi a hely meg úgy velem sem szeret aludni. Eléggé rosszul esett. Azt mondta Eddig nem volt ilyen probléma, csak az elmúlt 2-3 héten érezte így. Az ágyán alig Férünk el, lehet hogy ez a baj? Nagyon félek, nagyon szeretem és nem szeretném elveszíteni. Szerintem együtt alvás az egy eléggé alap dolog egy kapcsolatban, és ha azt nem élvezzük az nem jó. Ez csak átmeneti állapot? Mi okozta? Mit lehet tenni ezügyben? Hozzá kell tenni hogy utolsó két menstruációja közt csak 16-17 nap telt el a szokásos kb 26 helyett, ami szintén furcsa szerintem.
2015. ápr. 11. 21:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért mert horkolsz.
2015. ápr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az együttalvás a probléma a menstruációval. Alig fér el. Lehet nagyobb ágy kellene :)
2015. ápr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

ha csak annyi lenne a baj, hogy kicsi az ágy, akkor ez a probléma már előbb előjött volna

szerintem inkább a kapcsolatotokkal nem stimmel valami

próbáld meg megbeszélni vele, hátha meg tudjátok még oldani

2015. ápr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Miért nem ülsz le vele és beszéled meg? Akkor derül ne ki az igazi oka!

Amúgy nincs nagyobb ágyatok? Vagy valahogy old meg.

2015. ápr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem sem mindig kenyelmes mikor baratnommel alszok, de van amikor nagyon jol esik. Szoval szerintem ez meg fog valtozni, foleg, ha kiprobaltok egy nagyobb agyat
2015. ápr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen ez tényleg alap dolog, de lehet hogy csak rossz paszban volt. Szt még nem kell aggódnod, légy türelmes vele, mindenkinek vannak nehéz időszakai. H továbbra sem változik a helyzet, üljetek le megbeszélni.
2015. ápr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Vegyetek nagyobb ágyat,fidd el nőgyógyászhoz
2015. ápr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az alvás és a szex nem azonos!
2015. ápr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
vidd*
2015. ápr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez csak kifogás,ha eddig jó volt most már nem,van okod arra gyanakodni hogy valami nem stimmel.Vagy van más a láthatáron,akkor szoktak előjönni hülyeségek,vagy érzelmileg távolodik tőled.
2015. ápr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!