Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha az egyik fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha az egyik fiú barátom miattam vagdossa magát pedig nincs semmi köztünk?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom akivel nagyon szeretek beszélgetni mert megértő valamilyen módon szeretem is, de nem érzek iránta szerelmet. Egyszer láttam hogy a bal karjába belevan vesve a nevem. Nem mertem szova tenni mert féltem hogy megharagszik. Ma is találkoztam vele, és kicsit szóvá tettem a dolgot. Nem haragudott. Aztán szóltam a szuleinek. Azt mondták hogyha neki így jó akkor legyen. Nem értem hogy lehet ilyen egy szülö! Egyszer még régen beszéltem vele Viberen és ott a szerelmi életemről kérdezgetett valamint hogy azt is mondta hogy kés van nála, én meg csak azt hittem hogy viccel. Van egy lány aki szerelmes belé és most az is vagdossa magát. Nem értem mire jó ez! Én sosem vagdostam magam! Máskor tök rendes velem de van amikor bunkó. Most akkor hogy is van ez? Szerelmes belém?


16/L


2016. máj. 28. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
szerintem ne csinálj semmit, inkább kerüld el ezt a srácot jó messzire, mert az ilyen nem normális.
2016. máj. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ez a vagdosás fantasztikus :D. Ne foglalkozz vele. Ha elég degenerált, akkor előbb utóbb mélyebbre vág és kivérezteti magát, így életbe lép a naturális szelekció. Erre elég kevés az esély, valószínűleg csak figyelemfelkeltés, és érzelmi zsarolás a környezetében lévő emberek felé, hogy foglalkozzanak vele, segítsenek neki, sajnálják már meg stb... Majd kinövi.
2016. máj. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 AnDrÁs_HuN válasza:
semmit...majd abbahagyja,de nem magátol,énse tudtam magamtol abbahagyni az érvágást,de ez van,egy jó hosszu beszélgetés segit,de nem arrol h nem jó amit csinál mert mégjoban vagdosni akaja magát,hanem arról,hogy neki ez miért jó és mért kezdte el
2016. máj. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mondd neki azt, hogy más tetszik
2016. máj. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
77%
Nézd a dolgok jó oldalát, legalább egy idiótával kevesebben leszünk az országba!:D
2016. máj. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
hüe vagdosa magát agy neki egy pisztolyt h ne szenvedjen tovább v nyisd ki neki a ablakot
2016. máj. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves ötödik!


Nagyon kedves vagy, mondhatom....

2016. máj. 29. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!