Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy végre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy végre eltűnjön az életemből?

Figyelt kérdés

Nagyjából 3 hónapja elég csúnyán mentünk szét az expasimmal, aki azóta nem igazán talált jobb elfoglaltságot, mint hogy megpróbáljon minél inkább kiidegelni.

Röviden annyi, hogy amikor összejöttem vele a szociális élete egyenlő volt a nullával, én meg elég társaságkedvelő vagyok, szóval bemutattam a "baráti körömnek". Miután szakítottunk, egyre többet járt el velük, pedig egy teljesen más helyre jár amúgy suliba és egy-egy ilyen kiruccanáshoz gyakorlatilag át kell utazni fél Budapestet. Legutóbb azt dörgölte az orrom alá, hogy milyen büszke magára, hogy kitúrt a saját társaságomból. Mellesleg kiderült, hogy különböző pletykákat is elkezdett terjeszteni rólam. A srác most végzős, de jövőre is Pesten tanul tovább és én ezt nem szeretném hosszú ideig csinálni.

Nagyon hálás lennék, ha valaki segítene eltűntetni őt az életemből, előre is köszi..


2016. máj. 30. 01:32
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Valami sztorid neked nincs róla? Teregesd ki őket. Egyébként pedig az igazság fáj legjobban! ;) Hajrá
2016. máj. 30. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De van róla szorim, csak gondoltam, valamennyire tisztességesen szabadulok meg tőle...
2016. máj. 30. 02:53
 3/5 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Amit az első írt is jó bár.. Akkor a társaságoddal is gond van, ha neki hisznek..
2016. máj. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem keress új barátokat. Undorító ahogy viselkednek..Ha van egy jó barátnőm és a barátját bemutatja nekem, akkor oké elfogadom.De ha szétmennek, akkor továbbra is a barátnőmmel tartom a kapcsolatot.A barátot nem veszem előrébb és nem neki hiszek ,ha a barátnőmet próbálja bemocskolni.Előbb küldöm el a francba, mint hogy neki higyjek.Szóval a barátaiddal is lehet egy kis gond..

Keress új társaságot.Akikkel jóban vagy a régi társaságból azokkal persze tartsd a kapcsolatot. De ennyi. Ha a volt barátod látja rajtad,hogy leszarod hogy kikkel barátkozik akkor már nem lesz olyan érdekes neki ez.

és nyugodtan tiltsd le mindenhonnan. ne foglalkozz vele. ha látod nézz át rajta.

2016. máj. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Miért mentetek szét? Ha ilyeneket csinál, akkor azért -szerintem- kell valami indok is. Nem csaltad meg?
2016. máj. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!