Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy utasítsak vissza szépen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy utasítsak vissza szépen egy lányt, úgy, hogy ne sértsem meg?

Figyelt kérdés
Egy csajnak az osztályból bejövök, de nagyon zavar, hogy folyatpsan keresi a társaságom, és a baráaimmal üzenket hogy mit gondolok róla meg tetszik e. Szóval mit mondjak neki, hogy ne nézzen bunkónak?
2016. jún. 1. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyszerű...

megválaszolod neki hogy nem tetszik azt csókolom.

2016. jún. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Ha szép el ne küld, hogy nem kell! Ha csúnya, akkor nem nehéz a dolog...
2016. jún. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Így is, úgy is fájni fog neki, mert senki nem szereti ha a kiszemeltjének nem jön be ő. Hívd félre, de legyenek mások is a helyiségben, nehogy túl meghitt legyen és másra számítson. Mond neki azt hogy sajnálod, de te csak barátként tekintesz rá és szeretnéd ha ez barátságként működne tovább. Higy tényleg sajnálod, de te csak barátságot szeretnél tőle. Egy ideig megtört lesz, de nem fog bunkónak tekinteni téged:)

Remélem tudtam segíteni.:)

2016. jún. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Először is tiszteld meg azzal h külön elhívod és nem mások előtt égeted le tulajdonképpen.

Aztán én vmi olyasmit mondanék h nem tom pontosan h mit érez irántam, de zavar amit ugye fennt leírtál és próbálja meg visszafogni magát vagy vmi

2016. jún. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ha nincs kiszemelted adj neki egy esélyt engem egyszer elhívott egy lány sétálni de nemet mondtam és bele estem azóta egy magányos senki vagyok :(
2016. jún. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szimplán éreztesd vele hogy nem érdekled, viselkedj úgy vele mint egy fiú baráttal, ne írogass rá facebookon, ha odajön akkor beszélgess vele de semmi más. Egy idő után le fogja venni hogy teljesen egyoldalú az egész és lekopik.
2016. jún. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Őszinteség! Akkor is, ha fájni fog neki. Ne hitegesd, az a legfontosabb!

Mondd meg (vagy üzend vissza) neki, hogy nincs esélye nálad és nem is lesz, nem az eseted.

Tini koromban én is csináltam ilyesmi baromságokat, a legrosszabb az volt, mikor a srác visszaüzent, hogy gondolkodik :D Sose lett belőle semmi, de örültem volna, ha legalább tudom a NEM-et.

2016. jún. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!