Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlságosan féltem? (többi lenn)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan féltem? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Nos,azzal kezdeném h van egy barátnőm,lassan 1 éves a kapcsolatunk és mondta h elmegy a barátnőivel egy estére egy lakásba(egyik barátnőjének van 1 lakása).Csak lányok lennének ott,de a házigazda meghívta a pasiját.Sajnos nincs több hely és én már nem mehetek.Mondta h fognak inni,tudom h a barátnőivel lesz,de féltem.Mondta h nem fog annyit inni,de a társaságokba gondolom úgy van h mondják h igyon még,aztán ráveszik valamire pl:szívjon el cigit és rászokik,vagy ami rosszabb az a drog.Sose voltam pesszimista,tudom láthatnám jobban is a dolgot,de mindig ott van a 'ha...'.Szerintetek túlságosan féltem Őt?

2016. jún. 1. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem igen. Figyi az ő barátai, ismeri őket, és ennek tudatában mondta h nem fog hülyeséget csinálni, szal sztem ne parázz.
2016. jún. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szóval ő hordja a nadrágot.

Amúgy az érdekes hogy attól jobban félsz hogy bekúr, minthogy őt kúrják meg.

2016. jún. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kik? a lányok?
2016. jún. 1. 16:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Pl ott volt egy kan, akit el is ismert azaz lehetett több is. vagy csajos buli, vagy akkor mehess te is.
2016. jún. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!