Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek milyen öltözköd...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek milyen öltözködési stílus tetszik egy fiún?

Figyelt kérdés

Farmer? Csőgatya? Melegítőnadrág?

Ing? Póló?

Kapucnis pulcsi? Kötött pulcsi?

Deszkás cipő? Bakancs? Félcipő?

+ Milyen kiegészítők tetszenek nektek?


Frizurából? Tüsi? Ecsethaj? Felnyírt? Túrható "most keltem fel" haj?


2016. jún. 6. 09:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mindenkin az tetszik, amiben látszik, hogy jól érzi magát. Sok ismerősöm van, aki a közösségi oldalakon vigyorog a feszes öltönyében meg a bőr félcipőben, de a szeméből kiolvasható, hogy "csak érjek haza és vakarjam le magamról ezt a mocskot", viszont van akin teljesen természetesen kényelmesnek tűnik egy ilyen öltözet. Az vonzó.


De ha csak úgy fel kéne öltöztetnem egy random srácot, ahogy nekem tetszik, nem ismerve, csak külsőleg nézve, akkor: Bakancs (nem túl vastag, nem acélbetétes, laza, bőr), szűk, koptatott fari (nem túlságosan szűk), egy hosszabb egyszerű színű, rövidujjú póló, rá farmerkabát vagy parka. Kiegészítők mértékkel, a haja beletúrós, hosszú, de összefogva hátra. :) Esetleg egyik, vagy mindkét oldalt felnyírva, kicsit vikinges hatást keltve. És ha van rá lehetőség, szakáll. Az nagyon vonzó :)


De a helyzet adja, otthonra a lelki szemeim előtt látok egy laza, szürke melegítőt, alatta szexi boxerrel, felül meg semmit.


Ez az én elképzelésem, de nem várom el senkitől, a barátom jó messze van ettől a stílustól, és teljesen rendben vagytok vele. Ez lennék én, ha hirtelen az érme másik oldalán kelnék fel, fiúként. :)

2016. jún. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
első XDDD sikeresen leírtál egy csavargót :D
2016. jún. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Hol laksz? Mert ha nálatok így néznek ki a csavargók, akkor elég messze lakhatsz tőlem. Itt szakadt sportcipőben, melegítőben és meleg kabátban járnak :(

2016. jún. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Pesten lakom.
2016. jún. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Alapjáraton sima egyszerű ruhák (farmer, sportcipő, póló, kapucnis pulcsi) , semmi extra, de az a legjobb ha néha meg van spékelve bandás pólókkal. Az irtó szexi számomra:) Vagy az is jó ha full rocker, de nem a nagyon elszállt tetkós, pc-s, 600láncos, de mondom, nem kizáró ha nem ilyen, de nekem ez is tetszik:)

Frizura a legnyerőbb a túrható haj, félhosszú, összevissza, még jobb ha hullámos is:3 19l

2016. jún. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Farmer,póló,pulcsi,sport cipő

kiegészítőket elhagynám

és az oldalt felnyírt felül kicsit meghagyott tetszik ;) 15L

2016. jún. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nem értem...a férfi elegáns stílus már be se jön a lányoknak? :D Mert persze mindenki öltözzön alkalomhoz illően, de hétköznap egy ing, hűvösebb időben V nyakú pulcsi nekem természetes.
2016. jún. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az ing,kicsit feszülősebb fekete farmerral és valami elegánsabb cipővel/bakanccsal nagyon jól tud kinézni*.*
2016. jún. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Waah, nyolcassal egyet értek! :D Imádom, ha egy pasi elegánsan öltözik. Az ing+zakó (koptatottabb, lazább)+szűkebb farmer kombó a favoritom. Cipőnél is jobban szeretem az elegánsabbakat, de a félcipő is oké, de csak ha nincs nyakig felhúzva a zokni. :D Gyengém a hosszú/hosszabb haj, amibe olyan jóóól bele lehet túrni. :)
2016. jún. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9#,még pontosabban leírtad az én ideálomat is:D

8-as voltam:D

2016. jún. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!