Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen gonoszak a lányok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen gonoszak a lányok, hogy csakúgy kinevetik az utcán, ezzel megalázzák a "nyominak" tartott srácokat?

Figyelt kérdés
városban, plázákban, szórakozóhelyeken, azért mert nem vagyok egy Brad Pitt. Nagyon rosszul esik amikor mész az utcán, veled szembe két 15 körüli csaj és a semmiért csak megmosolyognak, vagy valami, szemükbe se merek már nézni, de a legrosszabb, hogy nem tudom felfogni miért ilyen gonoszak, hogy miért jó ez nekik. Tuti rengeteg srác van ilyen helyzetben
2016. jún. 8. 17:55
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nehogy azt hidd hogy néhány fiú nem csinálja ugyanezt a csúnyább lányokkal.
2016. jún. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus.. próbáld meg az ilyeneket kizárni az életedből.Az ilyen emberek undorítóak nem is tudok rájuk mit mondani.Főleg ha egy lány csinál ilyet.Hogyne már pont körülötte forog a világ és ha nem tetszik neki valaki/valami akkor az rögtön elfogadhatatlan.
2016. jún. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

Amúgy igen.. igaza van az #1 válaszolónak.Teljesen igaza van.Én is úgy értettem hogy "tipikus" hogy az emberek egy bizonyos része ilyen szóval fiú lány vegyesen.

2016. jún. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az hogy mosolyog valaki, nem feltétlen jelenti azt, hogy rosszat gondol rólad. Például egyszer rám mosolygott egy vadidegen lány, és láttam a szemében a jó szándékot. Akkor láttam először és utoljára. Én is gondoltam sok esetben ezt, hogy azért nevetnek mert valami hülyeséget gondolnak rólam, aztán egyik esetben pl kiderült, hogy bejöttem a lánynak. És ők hangosan nevettek, tehát próbálták felhívni magukra a figyelmet. Én se gondoltam akkor magam egy Brad Pittnek.
2016. jún. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
én meg nem a jóindulatot érzem bennük, és te lehet hogy helyes vagy, én viszont tisztában vagyok vele hogy én nagyon nem vagyok az :) és tudom hogy kikell az ilyet zárni az életből, de sajnos nagyon nehéz
2016. jún. 8. 18:19
 6/14 anonim ***** válasza:
igazából én nemigen foglalkozom azzal hogy hogyan nézek ki, bár amikor gondolok rá, akkor csak pozitívan. A többiek nem igen tudom milyennek tartanak, de a lányok néha küldik a jeleket. Amikor azokat a bizonyos lányokat hallottam nevetni, akkor én sem úgy gondoltam a dologra, hogy bejövök nekik, sőt azt hittem, hogy azon nevetnek, hogy milyen gáz vagyok már. És így tudtam meg a dolgot. Furcsa is volt.
2016. jún. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szóval közel sem biztos, hogy azért nevetnek amiért te hiszed hogy nevetnek..:D
2016. jún. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nyugi nem csak veled van ez. Minden reggel szemezek egy csajjal a buszon. Ma délután úgy alakult hogy egy busszal jöttünk, de ők a barátnőjével már a buszon ültek. Elmegyek mellettük erre hangos röhögés és mondta a barátnőjének hogy "ez a barom távolról jól nézett ki. Oda akartam menni megköszönni a bókot, de inkább lemondtam a csodás ötletről.
2016. jún. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
jól van de én átlag alatti vagyok szóval nálam nincs meg ez a kétes lehetőség. nézd csak meg molnár krisztiánt, nála egy fokkal szebb vagyok, de kb az a kategória az, akin tuti csak nevetnek
2016. jún. 8. 18:34
 10/14 A kérdező kommentje:
utolsó: távolról jól néztél ki? mert egyébként hogy nézel ki? közelről miért lettek ilyen bunkók, nem tudod?
2016. jún. 8. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!