Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen gonoszak a lányok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen gonoszak a lányok, hogy csakúgy kinevetik az utcán, ezzel megalázzák a "nyominak" tartott srácokat?

Figyelt kérdés
városban, plázákban, szórakozóhelyeken, azért mert nem vagyok egy Brad Pitt. Nagyon rosszul esik amikor mész az utcán, veled szembe két 15 körüli csaj és a semmiért csak megmosolyognak, vagy valami, szemükbe se merek már nézni, de a legrosszabb, hogy nem tudom felfogni miért ilyen gonoszak, hogy miért jó ez nekik. Tuti rengeteg srác van ilyen helyzetben
2016. jún. 8. 17:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ratyi emberek nem kell veluk foglalkozni :)

Majd visszakapjak az elettol ne felj :)

2016. jún. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
amúgy ez velem is így van összesúgnak, majd mosolyognak, és hosszan szemeznek, nem értem .. nem tartom magam csúnya srácnak :DD
2016. jún. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük. :D Jellemzően azok kötnek bele másokba, akiknek önmagukkal van bajuk. Lehet, hogy van rajtuk 20 kiló smink, de ha lemosnák és úgy meglátnád őket, nem kizárt, hogy elszaladnál és rémálmaid lennének. Felvehetik a márkás ruhát, attól még a lelki világuk nulla, ami sokkal nagyobb szégyen, minthogy valaki nem kifejezetten előnyös külsejű. Voltak hasonló pláza kompatibilis osztálytársaim, hát ne tudd meg... Nem csak a lelki világuk szánalmas, az agyukat is lemosták este a sminkkel együtt. Bármit írtam nekik, szinte mindenre "aha" volt a reakció, egyikkel nagy nehezen felhoztuk a zene témát, pár akkor "menő" számot mutattam neki, mindre mondta, hogy jó... Na most jön a vicc, egy metal számot is mutattam neki a többi között (mivel én azt hallgatok), az is tetszett neki, mint valami robot, nyilván azt hitte az is divatos. XD Ha ez nem lenne elég, belegondoltál már, hogy mi lesz velük felnőtt korukra? Ugyanis most anyuci-apuci eltartja őket, de ez nem lesz mindig így. A pénzt beosztani nem tanulták meg, a házimunkához biztos nem értenek, mert "ciki", stb... :D Szóval nyugodtan hagyd ezeket a lényeket figyelmen kívül, elég undorító réteg, tipikus elkényeztetettek. Ha úgy érzed legközelebb valóban gúnyolnak, jusson eszedbe, amit a jövőjükről írtam, és nevess rajtuk te, nem hiszem, hogy számítanak rá... :) Meg ne általánosíts, nem minden lány gonosz. :P 17/L
2016. jún. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
A mai fiatal lányok (különösen a kiemelkedően szépek) személyisége erősen torzult a fészbuk és egyéb oldalakon kapott rengeteg bók, nyalizásnak köszönhetően. A csajok egója az egekbe szállt, már-már istennőnek hiszik magukat egyesek. Ez egy sajnálatos szellemi fogyatékosság. Az ilyen lányokat messziről kerülje minden fiú, férfi. A tanácsom bókolni sose bókolj előre, csk olyan lánynak, aki valamiért kiérdemelte. Mondjuk, mert kedves, megértő, törődik veled, odafigyel rád, szépen mosolyog. Inkább belső tulajdonságokat érdemes dicsérni, mint a külsőt. Ha a külsejüket dícséritek nem is csodálom, hogy hamar pofára estek...
2016. jún. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!