Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » EZ MIÉRT VAN? MIÉRT?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

EZ MIÉRT VAN? MIÉRT?

Figyelt kérdés

Ha beleszeretek egy lányba, akkor az fix, hogy ő nem szeret engem, ez már-már törvényszerűséggé vált! Persze olyan is volt, hogy a lány szerelmes belém és én pedig nem vagyok a lányba.. Valaha eljön az én időm és lesz viszonzott szerelem az életemben? :(

17F



2016. jún. 15. 16:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%

:(.

16F

2016. jún. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan hagyd már ezeket a fas zságokat, legyenek reálisabb álmaid, inkább tanuljunk meg repülni :3
2016. jún. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
ugyanilyen vagyok XDDDD ikertesom vagy?
2016. jún. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Te is 175 vagy, baran a szemed és a hajad és a lányok folyton hatudnak neked? :O
2016. jún. 15. 16:27
 5/12 anonim ***** válasza:
ja, es vekony vagyok:D DE TE SZORAKOZOL XDD
2016. jún. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Megértelek :D ez velem is így szokott lenni, meg tuti mással is. Miből gondolod, hogy a csaj nem szeret?
2016. jún. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Én is vékony vagyok :O 56 kemény kg :3.

Onnan tudom, hogy mással jön össze mindig :(, vagy én vagyok az, akinek a segítségével jön össze mással :(. Annyira rossz, hogy mindig ez van, aztán ha szétmennek nekem panaszkodik, de addigra meg már nem érdekel, mert az egyik haverom megku*ta és nekem egy lány ennél többet ér. Olyan is volt, hogy könyörgöt a bocsánat kérésemért, hogy nem engem vett észre, de mint mondtam, addigra a szerelem elmúlt. Szóval onnan tudom, hogy mindig egy haverommal jönnek össze (nem csak 1-el folyton)

2016. jún. 15. 19:04
 8/12 anonim ***** válasza:
mondom , ikrem vagy. 175 cm vagyok, barna haj, barna szem 55 kilo, nagyjabol:'D SZIA TESO
2016. jún. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
És téged is úgy jellemez mindenki, hogy cuki vagy meg aranyos? :O
2016. jún. 15. 20:27
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát ez van. De egyszer tuti jön egy csaj aki szeretni fog, és te is őt. Ismerkedj továbbra is és légy nyitott. Ha kedves vagy és aranyos, akkor sok lánynak szimpi leszel;)
2016. jún. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!