Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most szerintetek mit gondolhat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szerintetek mit gondolhat rólam?

Figyelt kérdés

A volt barátom aki elég csúnyán megcsalt felhívott, hogy fogadjam őt vissza és hogy bocsássak meg neki, és hogy találkozzunk holnap. Én először tök kedvesen válaszolgattam neki, és mondtam hogy persze megbocsátok és jó rendben holnap találkozzunk. Persze eszem ágában nem volt, úgyhogy elküldtem elég csúnyán, meg hogy mit képzel magáról hogy azt hiszi ezek után újra összejövünk. Persze a srác aki újabban nagyon bejön nekem ott ült mellettem nem messze és hallotta az egész beszélgetést. Most mit gondolhat rólam? :/ Hogy egy idegbeteg csajszi vagyok? Vagy mit? Segítsetek légyszi mert tök frusztráló XD

16/l


2016. jún. 20. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Az emberek mindig másokkal foglalkoznak. Miért érdekelne Téged az ő "nyomora"? Felesleges, magaddal szúrsz ki. Bármit is gondol, úgysem fogja elmondani. Én pl nem vagyok egy szép esztétikai látvány strandon, fürdőkben, nem a megszokott a testalkatom. De nem érdekel az, hogy más mit gondol rólam. Ha nem tetszik, ne nézzen. Ilyen alapon dolgozd fel ezt szerintem te is. :) Ja, és teljesen igazad van az exeddel kapcsoaltban.

17/F

2016. jún. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én tuti normálisnak tartanám, sőt ha egy srác ilyet tenne velem sokkal rosszabb dolgot tettem volna ugyhogy nyugi n vagy idegbeteg meg ilyenek én teljesen megértelek, ha pedig bejön ez a másik srác akkor érd el hogy összejöjjetek, ezt a megcsalost pedig rázd le.:))
2016. jún. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én bírnálak :3.. nézd ez egyéni vélemény, nem tudhatjuk, hogy mire gondol :D
2016. jún. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!