Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy legyek szerelmes?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek szerelmes?

Figyelt kérdés

Hogy tudok szerelmes lenni? Még soha nem voltam! Kezd zavarni! Mi van, ha selejt vagyok, aki nem tud szerelmes lenni? Hogy kéne elérnem azt, hogy szerelmes legyek??

Lehet hülye kérdés és nem éppen érett gondolkozásra vall, de tudnom kell :D

17F



2016. jún. 22. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
MIIIIIVAAAAAAAAN NEGATÍV?? MI VAAAAAAAAAN?
2016. jún. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát ez jó :D, méghogy nem szerelmes! LEhet tényleg valami komoly gondod van.. Szakembernél jártál már? :D
2016. jún. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Úuu... Valaki lepontozta:O Ezt a negatív kommentelőnek küldeném!
2016. jún. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Oppá ,itt a sorstársam. Ugyanez. :D

Én arra jutottam,hogy másra vagyok hivatott. Bár nem tudom,mit hoz elébem a jövő. Te se tudod. Honnan tudhatnál?! A jelent uralod ,szóval most így a jelenben eriggy keresni egy lányt ,hogy a jövőd fantasztikus legyen!

2016. jún. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kérlek értelmes választ adjatok :D MIndenkinek zöldet adok, de attól még adhatnátok választ :D
2016. jún. 22. 18:05
 6/10 A kérdező kommentje:
DE nekem nem tetszenek a fiúk és a lányok sem!! Főleg amilyenek. Az beteges, ha idősebb nővel eltudnám képzelni a jövőmet? Nem olyan időssel max 30-35 évesre gondoltam..
2016. jún. 22. 18:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát kinek a pap ,kinek a papné....kinek a papné nagyanyja. :'D
2016. jún. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A nagyanyja idős lenne már! XD.. Mindt mondtam max 30-35, de azért, mert ők nők, a mai lányok többsége nem tudja hogyan is kéne egy nőnek viselkednie.. Így hogy szeressek beléjük?? Ha nem is nők? Hanem idétlen kislányok??
2016. jún. 22. 18:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Kivételek. Mindig vannak kivételek .Keresd a kivételeket! Én pl tini lány létemre egy óvodás értelmi intelligenciájával rendelkezem. Biztos van egy veled korabeli ,aki olyan ,mint én ,csak a másik irányba fejlődött :D
2016. jún. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem kell erőltetni. Előbb-utóbb szerelmes leszel. nyugi☺
2016. jún. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!