Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek mikor olyan lányba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek mikor olyan lányba szerettem bele, akit nagy valószínűséggel soha életemben már nem fogok látni?

Figyelt kérdés
18 éves srác vagyok. Éppen most végeztem el a középiskolát. Februárban az egyik osztálytársamba beleszerettem. Annak a lánynak van barátja, meg hát különben is nem vagyok egy udvarló tipus. Nem a kinézetemmel van gond, sokan mondták hogy jól is nézek ki(voltak lányok akik nekem udvaroltak de sajnos azok mind olyanok voltak amelyek nekem nem tetszettek), de egyszerűen nagyon könnyen zavarba jövök ha lányokról van szó. Most hogy ez a lány mit gondolt rólam nem tudom, mert volt jele annak hogy tetszek neki, de volt az ellenkezőjének is. De hogyha tényleg az a verzió igaz hogy az a lány levegőnek nézett, egyáltalán nem zavar. Az hogy van barátja, az sem zavar. Igazából csak minden jót akarok nekik. Meg az hogy nincs önbizalmam mikor lépést kellene tenni, az sem érdekel. Nincs problémám azzal hogyha szingli vagyok(egész életemen át voltam). Nekem azzal van a problémám hogy most ezt a lányt soha életemben többé nem is fogom látni. Régebben mindig úgy volt, hogyha valamelyik lányba beleszerettem, csak vártam hogy elmúljon és mentem tovább az életemmel, de sose volt így mint most hogy egyszer csak hirtelen eltűnik az életemből. Eléggé egy rossz érzés. Tegnap volt az érettségi bankett, az osztály utoljára volt együtt. És mikor annak vége lett, rájöttem hogy most láttam őt utoljára. Tudom hogy sokan azt mondjátok majd hogy " Miért vagy abban olyan biztos hogy most látod utoljára?" Onnan hogy én városban lakom, és ő egy olyan faluban ami egy óra vezetéssel van tőlem. Egyetlen hely ahol találkoztunk azaz a iskola volt. Meghát ő egyetemre fog menni valamelyik nagy városba, én meg valamelyik közeli iskolában megyek szakmát tanulni. tudom hogy azt is fogjátok mondani Miért nem írsz neki facebookon? Van barátja, a másik meg az hogy nem voltam egy populáris srác az osztályban, szerintem csak nézne ki a fejéből ha én írnék neki. A harmadik meg az se tudom mit írjak. Tudom hogy egy-két hónap múlva már túl leszek rajta meg minden. De erre a pillanatra milyen tippet adnátok. Megha volt valaki hasonló szituációban az írja le.
2016. jún. 23. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit ne tegyél majd elfelejted.
2016. jún. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Legyél társaság közt! Megismersz valakit és elfelejted!

Viszont, ha folyamatosan erre a lányra gondolsz, meg arra, hogy tuti nem fogsz mást szeretni, nincs esélyed!


Szóval menj, és ismerkedj meg egy kedves lánnyal, akivel boldogok lesztek!

2016. jún. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Idővel elfelejted :), sok sikert hozzá :3
2016. jún. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
El kell felejteni, ennyi.
2016. jún. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!