Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy szerezzek vissza olyant...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzek vissza olyant akit régen szerettem?

Figyelt kérdés
2015 szeptemberben nagyon szerettem egy fiút, aztán a barátnőm mondta hogy küldjem el mer úgyis csak lenézne. Erre én hülye mondtam neki hogy hadjon békén. Most viszont újra szeretem és már kB 10 hónapja nem beszéltünk. Közbe új Facebook-ot csináltam és nem is ismerősöm. Most jeloljem be Facebook-on és várjak hogy írjon? Mer nagyon megbantam amit tettem.

2016. máj. 29. 15:32
 1/6 anonim válasza:
41%
Jó buta vagy, ha te szófogadó kiskutyaként azt teszel, amit a barátnőd mondd neked. Megérdemled, mert nem vagy normális.
2016. máj. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

tényleg jó nagy baromság volt,és abszolút egyet értek az egyessel.

viszont a kérdésed nem az,hogy mekkora baromságot csináltál mások szerint. (jó nagyot :D )

Jelöld be,de ne azt várd meg,hogy ő írjon neked,hiszen te ráztad le,a helyében te se mernél írni,honnan tudná,hogy máshogy érzel? Egy jelölésből? Kétlem.

Kérdezd meg,hogy mi a helyzet vele,ha egyáltalán visszajelöl.

2016. máj. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen tudom igazatok van :(

Köszönöm a válaszokat akkor be jelölöm és írok neki

2016. máj. 29. 15:58
 4/6 anonim ***** válasza:

hajrá ;) ha gondolod írd hogy mi lett:D

#2

2016. máj. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy segítettetek <3 nagyon boldog vagyok
2016. máj. 29. 17:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi történt?
2017. febr. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!