Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme van a szerelemnek/p...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van a szerelemnek/párkapcsolatoknak?

Figyelt kérdés
Csak rövid ideig tart.A végén a csaj úgyis elhagy,kidob,talál valaki mást.Csak rövid ideig tart.Végül úgyis vége lesz.Az egész szerelmeskedés csak fájdalmat okoz.Csak egy csomó elcseszett idő és pénz,amit értelmesebb dologra is lehetett volna fordítani.Azt az időt már senki nem adhatja vissza,amit valami hülye csajra/fiúra pazaroltál.Az érzelmeknek nincs semmi értelme.Ha valakit szeretsz,olyan mint ha egy kést adnàl a kezébe,amit bárnikor beléd szúrhat.Akinek nincsenek érzései,annak nem tudnak ártani.

2016. júl. 3. 11:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%

#7 nyugodj meg, nem a saját gondolataimat osztottam meg veletek, hanem az édesanyámét, aki tanult pszichológiát. Persze abban igazad van, hogy egy kapcsolatban szükséges az intimitás is, de nem csak az kell. Az ember ösztönlény, és ha csak az általad említett szenvedélyt vesszük figyelembe, akkor valójában nem is lennének tartós párkapcsolatok, mert az emberek egyik ágyból a másikba mennének. (Persze vannak olyanok, akik tényleg ezt csinálják)

Sajnos néha nem veszünk figyelembe egyes szavakat, bizonyára te is így jártál akkor, amikor azt írtam, hogy a párkapcsolatok célja EREDETILEG másik megismerése volt, mielőtt összeházasodtak volna. Ugyanis nem hiszem, hogy annak ellentmondanál, hogy házasság előtt nem célszerű együtt járni...

2016. júl. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
48%

Én is hasonlóan érzelmes típus vagyok, de sajnos az embereket is ismerem :(


Ha a párkapcsolatod jó, akkor nem tart rövid ideig, lehet hogy egyszer-kétszer tényleg belefutsz egy egyoldalú szerencsétlegséghalmazba (amit járásnak becéznek), de egyébként kis szerencsével hosszú, és jó párkapcsolatokat lehet kialakítani.


Tényleg, semmi sértő szándék, de esetleg egy pár alkalom erejéig járhatnál pszichológushoz.

2016. júl. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaz. 18L
2016. júl. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
65%
"Ha valakit szeretsz,olyan mint ha egy kést adnàl a kezébe,amit bárnikor beléd szúrhat." De ugyanezzel a késsel meg is védhet;)
2016. júl. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az leírás teljes egésze arra van építve, hogy "úgyis vége lesz" és itt az én felfogásomban meg is bukott a kérdés. Mi van, ha nem lesz vége és boldogok maradnak együtt? Mert erről is szól, főként a fiatalok körében a szerelem. Keresni valakit, akivel boldogok lehetnek/lehetünk. Sok dolog nem sikerül elsőre, a legtöbbször így is van. (De azt tekinthetjük bevetésnek is a kapsolatok világába, mret éretlenül és sok hibával viselkedünk az első kapcsolatunk során.)

És az ember alapvetően társas lény. Fontos számára a többi emberrel való kapcsolat. Egy emberrel pedig az intim kapcsolat, ami - most lehet hülyén hangzik -, de az ösztönök is hajtanak.

Érzelmei pedig egy egészséges embernek vannak.

2016. júl. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!