Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti tényleg az idősebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti tényleg az idősebb fiúkkal jártok szívesebben?

Figyelt kérdés
Sok embertől hallottam, hogy a lányok gyakran az idősebb fiút választják, nem pedig a korabelieket. Például a gimis, 16-17 éves lányok a 19-20 évesekre buknak, a 20 éves lányok pedig a már diplomás, 25-30 évesekre. Ez tényleg így van?
2016. júl. 5. 13:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom mások hogy vannak vele, de én csak korombelit választanék. Valahogy nem vonzanak a nagy korkülönbségek.
2016. júl. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%

Jó lenne. Valamiért a nálam fiatalabb lányok vonzanak. :)


23/F

2016. júl. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Én igen, de a velem egykorúakat sem vetem meg. Csak azok általában értelmetlenek. A kicsit idősebbekkel jobban elvagyok, mint a velem egykorúakkal
2016. júl. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Nekem van egy fura vonzalmam a fiatalabbak iránt, mondjuk járni csak a velem egykorúakkal járnék. Kicsit gyerekes vagyok néha, így nem vagyok sokkal érettebb mint ők. :D
2016. júl. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Adom kedves 4-es válaszadó posztját. Ugyan ez van velem is .

Egyszóval: Nem, ez nincs így .

2016. júl. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugodtam. :) Akkor nyugodtan választok korombelit. Csupán korábbi tapasztalataim miatt gondoltam, hogy az idősebb fiú kell a lányoknak.
2016. júl. 5. 13:41
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem választanál korodbelit mert mások az idősebbekre buknak? Ez egy hülyeség. Amúgy én például szívesebben érdeklődöm az idősebb srácok iránt, mert a korombeliek (akinek nem inge...) eléggé éretlenek és más értéket képviselnek mint én:) 17/l
2016. júl. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
49%

Nekem mindig idősebb barátaim voltak most 22,23,27 évesek.

A jelenlegi barátom 23 éves. Én a 18-at töltöm. Egyszerűen ők tapasztaltabbak , velük már tudsz tervezni. Sokkal férfiasabbak. Egyszerűen nem vonzódom a velem egyidősekhez. Az én környezetemben ők a külsőségekre mennek ( kinek van Iphone-ja , drága márkás most menő ruhái) Hogy mindenkinek nagy melle és körzővel rajzol popsija legyen. Velem egyidősek folyton piszkálnak mert picik a cicijeim, míg az idősebbek nem szólják le.

2016. júl. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem igazán..max 2 évvel idősebbel..

16l

2016. júl. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Akinek nem inge ne vegye magára, de a 2-3 évvel idősebb pasikkal inkább merek komolyan tervezni mint egy korombelivel. De nyilván vannak a 16 évesek között is komoly(abb) fiúk, szóval ezzel nem azt akarom mondani, hogy az összes 16 éves totál megbízhatatlan hülyegyerek.
2016. júl. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!