Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki segít nekem? (lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segít nekem? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel jóba vagyok. 1hete állandóan beszélgetünk, de csak itt neten. (Nagy a távolság) Nagyon jól kijövünk egymással. Viszont most elment nyárimunkára, és kevesebbet tudunk beszélni. Megadtam neki a telefonszámom, ha tud írni, csörgessen meg, és feljövök. De szerinte elsiettem a dolgot, várhattam volna ezzel. Én ezt nem értem.. miért gondolja így? Meg szerinte én nem értem meg, hogy dolgoznia kell. Pedig tudom, mi az a munka.. Mit csináljak ilyen helyzetekben? Köszi az értelmes válaszokat.

15/l



2016. júl. 6. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a baj, hogy nem tudod mi a munka.

A baj az, hogy most kevesebb ideje lesz és ezért nem biztos, hogy rád tud szakítani. De ez nem feltétlen baj, a te korodban talán jobb nem belekezdeni távkapcsolatba.

2016. júl. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Emillia válasza:
100%
Mit siettél volna el?Hogy meg adtad a telefonszámod?Lehet valami más zavarta össze,pl találkozott ott egy lánnyal és te már nem érdekled annyira és még az is zavarja ha keresed.Nem akarlak elszomorítani és lehet hülyeség amit mondok de minden lehetséges.
2016. júl. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak "óvni" akar, hogy miután kifáradt munka után, vagy közben, ne rád zúdítsa a feszültségét.
2016. júl. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!