Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolati probléma esetén...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati probléma esetén lenne igényed pszichológushoz fordulni?

Figyelt kérdés
Szívesen foglalkoznék ilyesmivel a jövőben, de nem tudom, a tiniket ez mennyire érdekelné? Már nem vagyok gyerek, pszichológusnak tanulok. Ha nem túl drágán, tényleg diákbarát áron lenne elérhető lelki támogatás, lenne rá igényed? Eljönnél elmesélni, ami bánt? (Mennyi férne bele anyagilag, és milyen jellegű gondokkal keresnéd meg?)
2016. júl. 9. 11:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"Ez nem kérdés, ez egy apróhirdetés, vagy hirdetés."

:o Amúgy tuti nem mennék>.<

2016. júl. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem, mert vannak barátaim, akikkel megbeszélhetem az ilyesmit. A szüleimmel is jó a kapcsolatom, hozzájuk is fordulhatok bármikor, bármilyen kérdéssel.

Szerintem ők, akik ismernek és közel állnak hozzám, sokkal jobban tudnak segíteni, mint egy idegen.

2016. júl. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem hirdetés. Nem foglalkozom ilyesmivel még kb. 5évig.
2016. júl. 9. 11:18
 4/12 anonim ***** válasza:
Úgy télleg nem hirdetés xD
2016. júl. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én mennék, hát az alkalmanként 1000ft az jó ár sztem
2016. júl. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És milyen elvárásaid lennének a szakemberrel szemben? Hogy képzelsz el egy szimpatikus segítőt?
2016. júl. 9. 11:27
 7/12 anonim ***** válasza:

Ebből nem igazán fogsz megélni, hogy csak párkapcsolati tanácsokat adogatsz.

A betegeid nagyrésze depresssziós vagy valamilyen pszichológiai betegségben szenvedők lesznek, akik képtelen barátokkal, szülőkkel megbeszélni ezt, azoknak viszont nem a szerelmi életét, hanem az önképét kell felturbózni.

Én is pszichológusnak tanulok, de inkább mentálisan vagy fizikailag sérült gyerekekkel foglalkoznék, ez hasznosabb és jövedelmezőbb is.

2016. júl. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Meghallgat, tanácsokat ad...finoman, tapintatosan elmondja ha valamit esetleg én rontok el(rossz szokások stb.) fontos hogy kedves és megértő legyen.

Én szerintem a 3000forint reális ár lenne.

Ja és én olyannal keresnélek ha mondjuk nem tudok tullépni az exemen és ezt nem tudom elfogadni.

De alatlaban egy tini magától nem megy el pszicholugushoz, az anyukája/ apukája "kenyszeriti".

2016. júl. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A "hasznosabb" jelzőt kivenném a válaszodból. De megértem a6 anyagi érved. Engem viszont ez nem motivál. Szerintem akkor is hssznos segíteni, ha nem betegségről van szó. Nyilvánvalóan mindenki ugrik, ha beteg gyerekről van szó. De mi van azokkal, akik nem betegek. """Csak""" szerelmi bánatuk van, nem jönnek ki jól a szüleikkel, kevés vagy egyáltalán nincs barátjuk, stb. Nekik ott az iskolapszichológus papíron, valójában meg soha nem mennének hozzá mert az ofő és az osztálytársak megtudnák. Ők azok, akik keresik az ilyen oldalakat mint ez, kérik más gyerekek tanácsát, oltogatják egymást de valós segítséget vagy figyelmet nem kapnak. Nem jövedelmez jól. Hát talán nem. De heti 2 napot rászánnék mert úgy érzem ez is van olyan fontos terület mint màs.
2016. júl. 9. 11:47
 10/12 A kérdező kommentje:
Most látom mennyi hibám van. Bocsi. Ügyetlen vagyok telefonról.
2016. júl. 9. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!