Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most bunkó voltam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most bunkó voltam?

Figyelt kérdés
Új gimibe fogok menni. Neten rámírt az egyik leendőbeli osztálytásram és tökre rámnyomult. Azt mondta király lenne ha az első napokban titokban együtt cigiznénk a suliban de én nem vagyok bagós és mondtam hogy egyszer kipróbáltam már a cigit és elég volt nekem belőle. Azután pár beszélgetés után megkérdezte hogy ki tetszik azok közül akik az osztálytársaim lesznek. Írtam hogy senki mert még nem ismerek senkit és én nem csak külső alapján választok pasit. Azóta mióta ezt megírtam neki tökre bunkó lett pedig kicsit bejött a gyerek. 17/l

2016. júl. 15. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak őszinte. Nyilván ha azt írod, hogy ő "hűűű de milyen jó pasi", akkor persze hízott volna az önbizalma és nyeregben érezné magát. Az igazság néha fáj. Neki most fájt.
2016. júl. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nemvoltál az:) a gyerek meg csak azért lett az mert gondolom tetszel neki és azt a választ várta hogy neked meg ő:S
2016. júl. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Meg azzal keménykedett hogy neki mennyi csaja volt már azért is írtam neki ezt. Olyan srácra meg nem vadászok akinek van csaja
2016. júl. 15. 19:54
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem voltál bunkó. Aki ezzel akar csajozni egy normális nőnél az ne várja azt hogy egyből az ölébe ugorjon hogy :,,Igen te vagy a legjobb én szeretnék lenni a következő akit kipipálhatsz a listádon"
2016. júl. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Most olyan lelkiismeret furdalásom van de komoly. Nem szeretek megbántani senkit :((

Viszont én ezt azért is írtam a fiúnak hogyha igazán tetszek neki akkor jöjjön oda hozzàm és beszélgessen is velem. Tehát egyszóval jobbsn meg akarom ismerni

2016. júl. 15. 20:08
 6/9 anonim ***** válasza:

#5: Te tényleg jobban meg akarod ismerni?

A srácnak a leírásod alapján nem lehet túl sok az IQ-ja. Tényleg ilyenre van szükséged?


NEM VOLTÁL BUNKÓ!

2016. júl. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, nehogy lelkiismeret furdalásod legyen, semmi rosszat nem mondtál vagy tettél. Azt várja ,hogy ő legyen az aki felszedte az új csajt. Különben meg hisztériázik egy két hetet aztán már el is felejti. Az osztályban meg majd pláne nem meri majd felhozni ezt az incidenst. Hát mekkora égés lenne már neki ,hogy lekoptatták?:"D Még ha nem is szándékosan. Egyszóval nem voltál bunkó, nincsen semmi baj:)
2016. júl. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem koptattam le. Amikor mondta hogy jó lenne ha élőben is beszélnénk akkor én azt válaszoltam hogy oké legyen. Ilyenbe benne vagyok csak nem a bagózásban
2016. júl. 15. 20:19
 9/9 anonim ***** válasza:

-nyomul

-titokban akar cigizni,mint egy 12 éves kisfiú, aki fel sem meri vállalni,hogy mit csinál

-gyerekes kérdéseket tesz fel, mint a "ki tetszik".

-besértődötten bunkózik, mint egy óvodás,mert "elutasítottad"


És ez a srác jön? Minek az ilyet jobban megismerni? Szerintem sok értelmesebbet találnál..

Nálad ez a szint? Mert akkor őőőőm...az gáz. :)

2016. júl. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!