Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek bunkó voltam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bunkó voltam?

Figyelt kérdés
egyik évfolyam osztály társam év elején nem mert pasizni... irigy volt rám mert nekem 2 éves kapcsolatom van..október környékén kinézet az osztály társam magának egy fiút minden jól alakult vele míg az a lány közbe nem jött!! most lesznek 3 hónapja együtt..1 hete átjött beszélgettünk minden jó volt azt mondta gyors fellép a gépünkön a facebookba majd haza megy...mikor haza ment véletlen a gépünkbe hagyta a fb-jét én meg néztem miket irkáltak kiderült hogy a 13 éves lány elvesztette a fiúval!! és már a babát tervezik 15 éves korukra. a fiú még csak 14 éves!!most mit csináljak?szóljak neki megemlitsem?? a fiú nagyon bunkó és szinte minden lánnyal összejön de ezt az barátnője nem tudja nem hiszi el! most mitévő legyek?

2016. jan. 1. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet h csak viccelődtek egyet csak komolyan ha hangzott? Azért 15 évesen egy baba... csak nem hülye... ha úgy gondolod h komoly volt, akk sztem mondd meg h hát láttad az üzeneteit, ugyanis az ő hibája h benntmaradt facen... de vmit tegyél ezellen... de csak nem volt az komoly :/
2016. jan. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsi elírtam, csak simán hangzott*
2016. jan. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
sajnos igaz volt :/ végig olvastam és a gyerektémánál volt h megeggyezenek
2016. jan. 1. 23:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Nemigazán értem, de hát a privát cuccai voltak, és gondolom, nem direkt nem lépett ki. Szóval talán nem kellett volna elolvasnod a cuccait. Ha megtudná, hogy nem tartottad tiszteletben, attól, hogy elsődlegesen magára akadna ki, hogy úgy hagyta, még rád is ki lenne akadva, mert kísértésbe estél te meg. Hát, nem tudom. Végülis hát nem tudom, szerintem nem kellene talán hibáztatnod magad, te csak kíváncsi voltál, ő adott neked lehetőséget, te meg éltél vele. Hát, előfordul az ilyesmi, hogy kísértésbe esel, hát most nem kell ebből nagy ügyet csinálni, nem te tehetsz róla, hogy úgy hagyta. Bár ha már úgy hagyta, lehet, hogy jobb lett volna a tiszteletben tartás, de szerintem csomó másik ember is, lehet, hogy a legtöbben kísértésbe estek volna, ezt én nem tudom.
2016. jan. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jóéjszakát , mára elég a kamukbol…
2016. jan. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Akár igaz az alaptörténet akár nem, azt tudom tanácsolni a jövőre nézve, hogy a tinik egymással össze-vissza drámázásába és szórakozásába nem érdemes megpróbálni belekavarni, hiába gondolod úgy, hogy te jobban tudod kinek mi lenne a jó.
2016. jan. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!