Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bunkó voltam?

Figyelt kérdés

Párom több mint 1 hete nem volt fent nálunk, de ettől függetlenül mindennap találkoztunk.

Ma feljött elég későn még vacsoráztunk és én már alapból fáradt vagyok 9 körül, mert korán kelek.

Megmondtam neki, hogy ne maradjon most sokáig, mert holnap megint fél 5-kor kelek és aludni szeretnék.

De nem is figyelt rám... 5-ször legalább megismételtem neki... húzta az időt. ki volt akadva meg láttam rajta a sértődöttséget.

Nem akartam bunkó lenni,de ha nekem megmondja, hogy ne maradjak 10-ig akkor nem maradok és tudomásul veszem, hogy dolga van.

A másik amit hozzáteszek, hogy a család sem szereti, ha 10 kor még az ajtót nyitogatom, mert ők arra felébrednek.


Bunkóság volt tényleg?


2016. jún. 28. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem! A kedves párod a bunkó, hogy nem ért a szép szóból.
2016. jún. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem volt bunkóság, ő még gyerek, nem képes felfogni és értelmezni a felnőttek dolgát, viselkedését és észjárását. Majd, ha megkomolyodik, akkor remélhetőleg nem fog ilyen nevetségesen viselkedni.


De remélem nem egy ilyen alakkal akarsz te is járni, aki ebből problémát csinál?

2016. jún. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából el vagyok vele, de ilyen téren nem tudom elviselni
2016. jún. 28. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!