Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még is mit várt a barátom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még is mit várt a barátom? Szerintetek bunkó voltam?

Figyelt kérdés

A barátom álláslehetőséget kapott Németországban. Én a következő félévben kezdem az egyetemet, ő viszont már végzett, és megvan neki minden szükséges végzettsége, és úgy döntött, hogy elfogadja az állást. 1 éve vagyunk együtt. Felvetette, hogy kivinne magával, legalább a nyáron egy hónapra. Én azt mondtam neki, hogy nem megyek ki vele, már csak azért sem, mert most van nyári elfoglaltságom is, ráadásul nem engedhetek meg magamnak hirtelen egy külföldi kiruccanást külföldre. Mondtam neki, hogy nem fogom visszatartani, ha szeretne, akkor menjen, próbáljon szerencsét bátran. Úgy tűnt, hogy megbántódott a reakcióm miatt.

Én szeretem, de nekem most tényleg nem alkalmas egy külföldi út. Az pedig pláne felejtős, hogy kint maradjak vele, mert hihetetlenül örültem, amikor bejutottam az egyetemre, és végig akarom csinálni az egészet. Nyilván fájni fog, ha itt hagy ezért, de nem akarom feladni a saját céljaimat a szerelmem miatt. Lehet, hogy túl önző vagyok...?



2016. jún. 18. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem vagy önző. Biztos lesz majd ideje hazajönni, akkor tudtok majd találkozni is. Mindenki közben éli az életét és végzi a teendőit.

Ő pedig építi a jövőjét, és gyűjt a közös jövőtökhöz.


Ha nem engedheted meg, hogy most kimenj, akkor ezt neki meg kéne értenie felnőtt ember módjára, és nem hisztizni. Persze, fáj neki, hogy nem tudsz kimenni, de ez van. Az egy év gyorsan eltelik. Neten is tudjátok majd tartani a kapcsolatot közben.

2016. jún. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Egy honapot mondott hogy meg kicsit veled legyen tobbet egyetem elott. Senki nem kerte hogy add fel barmidet is emiatt. Par ezer forint egy retur fapados Nemetorszagba. Nokent nem ertem a noket, eskuszom. Ha nem akar idot tolteni veled az a baj, ha ki hiv hogy egyutt lehessetek meg kicsit tobbet, akkor az a baj :'D.
2016. jún. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy önző, de utólag rájössz hogy ennek a kapcsolatnak nincs jövője :)
2016. jún. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
Nekem a szerelmem biztosan fontosabb lenne mint az egyetem, de csak ha tényleg olyan igazi szerelemről van szó, egy nem túl mély kapcsolatot én is feláldoznék. De egy olyan férfit akivel azt érzem az egész életemet is leélném ,őt biztos nem engedném el, vagyis mennék vele a világ végére is. Nem voltál bunkó de azt üzented ezzel neki, hogy nem érzed elég erősnek a kapcsolatot, nem gondolod kicsit sem hogy ő lenne életed párja. De talán ő is így van ezzel ha miattad nem maradna itt.
2016. jún. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
OFF: Honnan tudod már most, hogy felvettek az egyetemre?
2016. jún. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%

Utolsó

Ez itt a nagy kérdés

2016. jún. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem most vettek fel, tavaly, csak egyéb okok miatt halasztanom kellett egy évet. :)
2016. jún. 20. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!