Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt mondtam neki, hogy fontos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sexyeccavú kérdése:

Azt mondtam neki, hogy fontos nekem de nem reagált rá, ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Már 1 és fél éve össze voltunk veszve, egyszer csak rámírt. Kibékültünk. Másnap ráírtam, hogy : Szia, zavarlak? Ő az írta ,hogy: Csá, most igen. Oké beletörödtem,hogy nem kíváncsi rám de a másik nap megint rám írt. Ő: Na szia

Én: Szia, úgy tudtam zavarlak.

Ő: És én zavarlak?

Én: Nem..

És ez így ment tovább másik nap meg rámírt...

Ő: amikor azt mondtam lehetünk barátok azt olyan semlegesen értettem, nem beszélünk se semmi, csak éljük az életünket tovább.

Én szeretem őt nagyon. Elkezdtek kitörni az érzelmeim és véletlenül bevallottam neki, hogy fontos nekem, de nem írt és nem reagált rá semmit pedig látta. Másnap a haverja durva szavakkal lekoptatott, hogy ő leszar téged meg ilyenek. Ezek után elmentünk egymás mellett de nem nézett rám direkt nézte a plafont. Nem bîr azóta a szemembe nézni. Én nem értem mit jelent ez... Meglepődött volna? Belátta volna, hogy igazam van? Vagy netán csak játszik unalmában az érzelmeimmel?:(



#Fontos nekem nem reagál
2015. okt. 28. 02:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg zavarba jött volna?
2015. okt. 28. 02:51
 2/3 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba van srác mint hal a vizbe
2015. okt. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem ilyen egyszerű sajnos:(
2015. okt. 28. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!