Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok, elmondtam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, elmondtam neki, és így reagált! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, és szerelmes vagyok belé, szilveszterkor ráírtam facebookon, hogy szerelmes vagyok belé. Részeg volt, nem válaszolt. 2 napra rá írta hogy ne haragudjak, csak részeg volt. Mondtam neki hogy felejtsük el, hülyeséget írtam, akkor mondta hogy ez nem igaz, és elhívott találkozni, hogy beszéljük meg. Az egyik haverjának azt mondta tetszem neki de nem hinné hogy menne a kapcsolat. Mit tegyek? Mit tennétek a helyemben?

2016. jan. 3. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Most találkoztatok, vagy sem?
2016. jan. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb megvárni a találkozót és addig nem nyomozni, mert az csak összezavar és felidegesít. :)
2016. jan. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1 még nem
2016. jan. 3. 16:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Megpróbálnám neki bebizonyítani hogy igenis működhet.
2016. jan. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 hogyan?
2016. jan. 3. 17:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Találkoztok, szereztek magatoknak közös élményeket /jégkorizás stb./ , jókat beszélgettek, hogy sok pozitív dolog kösse hozzád. Ha eléred, hogy boldog legyen akkor, amikor veled van, akkor talán nem fog azon gondolkodni, hogy nem menne a kapcsolat.
2016. jan. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha tetszel neki, az jó jel. találkozzatok, beszéljetek, várd meg, hogy mit mond. lehet, hogy csak azért hitte, hogy nem menne a kapcsolat, mert nem tudta, hogy te benne volnál. de az is lehet, hogy elmondja, hogy mi másért. ha pedig már tudod, akkor könnyebb kitalálni, hogyan tudod meggyőzni, hogy mégis menne. persze ha nagyon nem akarja, akkor győzködni nincs értelme.
2016. jan. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, összejött😊
2016. jan. 9. 07:10
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Gratula, sok boldogságot ;)
2016. jan. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!