Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha Bp-ről kirándul valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Bp-ről kirándul valaki srác egy falura vagy kisvárosba akkor ott bejön a csajoknak úgy hogy odamennek hozzá vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
2016. júl. 19. 21:16
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim válasza:
És a 80.000-es nyugdíjadból hogyan fogod megvenni a "Bio" terméket? :) Még jó, hogy nekem nincs ilyen fixa ideám, hogy Pesten mindenki ilyen golyóstroll. De mondom, igazad van, biztos van jelentkező, aki a pénzedért megy hozzád feleségül, még válogathatsz is, de ahhoz nem kell vidékre menni, ilyenből Pesten meg a nagyvárosokban is akad bőven, egy lépést sem kell tenned. Mivel ott többen vagytok egy km2-re még nagyobb esélyed is van rá. Hajrá!
2016. júl. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 A kérdező kommentje:
Úgy hogy Gizikém nagyon szép az a meggy, abból kérnék egy kilót.
2016. júl. 24. 11:51
 43/53 A kérdező kommentje:
"Valahogy" kifelejted, ahogy több adat amit linkeltem megcáfolta a hülyeségeidet.
2016. júl. 24. 11:57
 44/53 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező. Én most vidéki, egész pontosan kisvárosi lányként írok neked. Fogalmam sincs honnan szeded ezeket a dolgokat. Sem nekem, sem egyetlenegy lány ismerősömnek sem jönne be a bunkó, lekezelő stílusod, amivel rólunk (mivel ugye a lányok is vidékiek) beszélsz.

Tény, hogy sokkal kevesebb a diplomás errefelé, mert egyrészt aki diplomás vagy kimegy külföldre, vagy pestre, másrészt pedig az itteni munkalehetőségek jelentős részéhez értelmetlen és felesleges a diploma, anélkül is vígan el tud helyezkedni és meg tud élni az ember.

Nem sok pesti ismerősöm van, de átlagban hidd el, nem élnek jobban mint az itteni környezetem, mivel igaz hogy többet keresnek, viszont ott annyival drágább is az élet.

Ha pedig ideállítanál Pesti ficsúrként közénk, inkább csak kiröhögnénk, nem hogy még imponálna nekünk. Mi inkább az itteni fiúkra bukunk, az olyanokra akik értenek is ehhez-ahhoz, és nem pedig a "falu bikájára" (itt látszik, hogy milyen idióta elképzeléseik vannak a pestieknek vidékről), mert tévedés ne essék kedves kérdező, az itteni fiúk sem különböznek ám sokban a pestiektől, általában nem járnak derékig a trágyában és nem viselnek mindenhova gumicsizmát. Ugyanoly fiatalok mint a többi nagyvárosi srác.

2016. júl. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 A kérdező kommentje:
Hát de épp hogy akkor a vidékiek a bunkóbbak ha kinevetik az átlag pesti gazdasági diplomást, amikor éppen az röhöghetne rajtuk mert ért a könyvelési, adózási, jogi, vállalkozási és egyéb dolgokhoz és ezért keres havi nettó 300 ezret, míg a vidéki srác meg lehet hogy gyorsabban tud krumplit pucolni meg ajtót szerelni de ezekkel a párezer forintot érő extrákkal is nyomába sem ér a diplomásnak, nem?
2016. júl. 30. 19:37
 46/53 A kérdező kommentje:

[link]


Ha beírod googlebe, azt írják akinek egyetemi diplomája van, kb négyszeres bért kap az alapfokú végzettségűekéhez képest. Ki mondta neked, hogy ennyivel drágább Budapest? Éppen hogy egy diplomás átlagosan ritkábban munkanélküli és többet keres, mert tanultabb, több dologhoz ért, mint az, aki tanulás helyett vidéken a kocsmában szidja a Budapestieket.

2016. júl. 30. 19:50
 47/53 anonim válasza:

Kedves kérdező...:)

nem gondoltam volna hogy lesz még a gyakori kérdések történelmében olyan idióta kérdés, mint amilyen a tied..:)

Ha ilyen alapon szeretnél magadnak barátnőt szerezni, akkor csak felejtsd el, mert a lányokat nem igazán lehet pénzzel megvenni.(vagy ez Pesten így műkszik?!) ha te odamész egy csajhoz csak úgy, hogy azt sem tudod, hogy ki, akkor ő nagy valószínűséggel pedofilnak/hülyének/fogyatékosnak fog képzelni...

(-szia, nem tom, ki vagy, de lennél a csajom? :)

-hát persze...hogy nem..Xddd)és valószínűleg azért mert ez hatalmas bunkóság, másrészt ilyen egyszerűen nem fogak belédesni, max a disco-ban (1-2 napos szerelem/vagy más egyéb dolog aminek semmi köze a szerelemhez)

a diplomád, a karriered miatt nem fog senki beléd esni, max a pénzedért lenne a "barátnőd"...

ha komolyabb kapcsolatot szeretnél, akkor tanácsolom, hogy előbb csak beszélgess vele, és hajts azért hogy egyszer talán komoly szerelem lehessen belőle. ja és ásdd el a mostani gondolkodásmódodat...

az én szemszögemből: én nem járnék veled, azt hinném, hogy valami lopós mágnás miska vagy, esetleg szóba se állnék veled, főleg hogy azt sem tudom, hogy ki vagy.

egy mondatban csak annyit még:

HOGY TE EGY IGAZI BUNKÓ VAGY


Ui: engem eléggé megbántottál, azért amiket írtál...(nem csak engem, olvasd még el párszor, miket is irtak neked, meg fogsz lepődni, hogy hirtelen mennyi ember utál már téged)


ÜDV:Egy somogyi kisvárosi lány :)

2016. júl. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim válasza:

ja és a vidéki embereknek, mint én, nem az a fontos hogy több pénze legyen mint Orbán Viktornak, hanem hogy boldog legyen. lehet hogy én nem egyetemre akarok menni, és nem akarok diplomát, de attól még én is lehetek boldog, mégha szegény is vagyok

és hogy még húzzam az agyad: igen, én szeretek tyukokat etetni, házi tojást enni, saját kertből megélni, és még sorolhatnám. ehhez vagyok hozzászokva, én így szeretek élni. nincs szükségem havi 300.000ft-ra, meg a semmit érő diplomért küzdeni, nem tom mennyit egy egyetemen, csask azért hogy tönkretegyem magam. és szerintem a válaszolókból még páran hasonlóan gondolják...

nem hallottad még a mondást, hogy a pénz nem boldogít?!

2016. júl. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim válasza:

hogy te mekkora egy tapló vagy!! látszik, milyen is valójában a Pest. nagyon erősködni akarsz, csak kár hogy ebből megbuktál. végigolvastam ezt az egész rovatot, és ebből rájöttem, hogy teljesen el vagy szállva a kérdésedtől és magadtól. sok ember már csak azért olvassa a sok hülye szövegelésedet hogy rajtad röhögjenek, vagy az ostoba kérdéseidtől legyenek öngyilkosak...:D

egyre agresszívabb válaszokat írsz, nagyon ragaszkodsz a saját véleményedre. eleve nem is az a kérdés, amiket most taglalsz. kölök, te aztán röhejes vagyol.:D inkább ne írj több hülyeséget, mert ezzel csak elásod magad...vagy tudod mit? folytasd, mi meg itt röhögünk rajtad :)

Hogy tetszik?

2016. júl. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim válasza:

Szia!


Köszi a kérdésed,halálra röhögtem magam. Feldobtad a napom. Lehet, el kéne menned a Sóder Klumpa. :)

Visszatérve a lényegre. Te nagyon sötét ember lehetsz,akinek az ikúja meghaladja a kettőt. Grat. :)

Ne általánosíts, nem minden falusi(sőt semelyik) nem iyen. Te viszont mehetnél ganyézni,ott aztán túrhacc csajt magadnak és másoknak is.

Nagyon egocentrikus ember/állat vagy,azt hiszed,csak te vagy jó meg a pestiek, és a falusiak neked csak tehenet zabáló parasztok. De elmondok neked valamit: a falukban nagyobb az összetartás és a "falusi suttyók" sokkal emberibbek,mint te valaha voltál még életed hajnalán. És most menj szagolgatni kedves BKV-d kellemes aromáit,vagy pedig csiribú-csiribá...légy szárítókötél.


****Elátkozás: VÉGREHAJTVA****


Ne aggódjatok válaszolók,a szárítókötél nem tud írni,kivéve ha trabant.

2016. júl. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!