Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha Bp-ről kirándul valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Bp-ről kirándul valaki srác egy falura vagy kisvárosba akkor ott bejön a csajoknak úgy hogy odamennek hozzá vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
2016. júl. 19. 21:16
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
mert ugye faluban se kultúra, se pénz, ugye?! :D
2016. júl. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
100%
Te komolyan azt hiszed, hogy a falusiak nem járnak iskolába, gimnáziumba? Nem egy falusi ismerősöm van aki most az ELTE-n vagy a BME-n húzza az igát ugyanolyan karrierlehetőségekkel mint te, a nagyvárosba született fene gyerek - egyébként nem falusi vagyok, tehát engem nem sértettél meg, de azért eléggé komoly, hogy műveletlenségről beszélsz egy falu esetében, miközben személyes tapasztalatom pont az, hogy ott sokszor értelmesebb és barátságosabb emberek vannak mint a városokban.
2016. júl. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 A kérdező kommentje:
Hát azért hiába próbáljátok egy-egy fával eltakarni az erdőt, Budapesten akkor is sokkal nagyobb az ezer főre eső diplomák és átlag feletti jövedelműek száma. :) Ezt azért gondolom a falusi-kisvárosi csajok is tudják általában, nem? Vagy hogy van?
2016. júl. 20. 13:27
 14/53 anonim ***** válasza:
100%
Az valószínűleg azért van, mert többen élnek Pesten? Arra nem gondoltál, hogy pont ez miatt több az öngyilkossági, a szegénységi, a rablási, a baleseti ráta is? Mivel többen laknak ezért több lehet ezekből. Nyilván akkor diplomásból is jelentősen több van. Persze, hogy tudják, ne beszélj már úgy a vidékről, mintha 100-150 évvel le lenne maradva az Isten szerelmére. Az meg senkinél (nyilván a józan eszűekről beszélek és nem a csitrikről) nem pozitív/negatív, hogy nagyvárosi vagy-e. Viszont ha ott is lealacsonyítóan beszélsz majd a falukról/kisvárosokról valszeg nem fogsz kelleni senkinek.
2016. júl. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 A kérdező kommentje:

Hát de a felsőfokú végzettségűek aránya is Bp-n kb 30%, máshol pl Nógrádban, Somogyban stb meg 10% alatti. Eltúlozva a dolgot más hogy egy okosra egy hülye jut, vagy 99.

A jövedelmi dolgokról nem is beszélve, hogy általában nagy városokban több a munka és komolyabb pozíciókra, akkor is, ha most előhúzol két ritka kivételt, aki villában lakik. Ennél egyszerűbben nem tudom elmagyarázni.

2016. júl. 20. 14:30
 16/53 anonim válasza:
100%
Remélem ezt nem gondoltad komolyan. Ugye csak egy vicc ez a kérdés?
2016. júl. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
100%
Te egy tipikus pesti bunkó vagy aki azt sem tudja hogy a falu ugyan olyan mint a város csak kisebb.
2016. júl. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 A kérdező kommentje:
Hát pedig én egy rossz szót nem írtam így ez nem igaz h bunkó vagyok, ti pedig hülyézitek a másikat amikor kérdez bunkó módon. Akkor kisebb városban ezek szerint nem jön be a csajoknak, hogyha egy srác pesti mert nem értik ez miért jó, és inkább bunkóskodnak és a falu bikáját hallgatják miközben a kocsmában ordítozva szövegel ivásról meg tévéről?
2016. júl. 21. 19:46
 19/53 A kérdező kommentje:
Ez a stílus tényleg eldugott helyre való.
2016. júl. 21. 23:18
 20/53 anonim ***** válasza:
Nagyon hülye vagy. Melyiket filmből szereted ezt a falu bikáját ilyen nics!!!
2016. júl. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!