Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet olyan lányokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan lányokat találni, akiket érdekelnek a komoly témák?

Figyelt kérdés

Komoly témák alatt például a következőkre gondolok: szociológia, politika, filozófia, történelem, filmek (értelmes filmekre gondolok, nem A szürke ötven árnyalata és társai) stb.

Az iskolában a lányokat, akiket ismerek leginkább a sminkelés, a helyes pasik meg a szelfizés érdekli, míg a fenti témákhoz hozzá se tudnak szólni. (A fiúknál se sokkal jobb a helyzet.)

Hol ismerkedhetnék komoly lányokkal, akik nem mennek minden esetben a tömeg után, akik képesek kritikusan és szabadon gondolkodni?

17/F


2016. júl. 22. 22:24
1 2
 11/12 Titkos.Válaszoló válasza:
Ha jó pasi vagy, akkor én bármilyen témában szívesen beszélgetek 😊
2016. aug. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom azóta találtál-e már valakit, de szerintem túl nagyok az elvárásaid. Én például magamat egy értelmes lánynak tartom, annak ellenére, hogy az általad felsorolt témákhoz szinte nem konyítok semennyit sem. De mondjuk nyelvek területén meg ügyeskedem. Szóval, szerintem ne ezen kritériumok alapján próbálj meg párt találni. Véleményem szerint egy olyan emberrel is nagyon jól el lehet beszélgetni, aki nem ért az ilyesfajta komolyabb témákhoz. A tudásáért pedig senkit nem nézünk le, mert mindenki annyival rendelkezik amennyivel és kész. :)
2017. nov. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!