Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 14-15 éves lányoknak mennyir...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

No Name 80 kérdése:

A 14-15 éves lányoknak mennyire tetszenek a hosszú hajú fiúk?

Figyelt kérdés

Éppen azon vagyok, hogy vállig (talán később tovább is) megnövesszem a hajam, mert ha a metált szeretem akkor úgy is akarok kinézni, de ez nem lényeg, hanem azt szeretném tudni hogy ez mennyire tetszik a 14-15 éves lányoknak?

(olyannal ne gyertek hogy ne növesszem meg vagy hasonló mert így is olyanra fogom amilyen tetszik, tehát ez nem befolyásolja csak jó lenne tudni). Olyasmi lenne mint ez


[link]



2016. júl. 24. 22:58
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Látom nagyon eltérőek a vélemények és mind a kettőn de főleg az első képen a haj a lényeg
2016. júl. 25. 12:34
 12/22 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik, sokkal jobb mint pl a "pawa" haj ami kesz rohej. Es szerintem nem en vagyok az egyetlen aki ilyen velemenyen van ;)
2016. júl. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Imádom.:D Főleg ha metált hallgat mellé a srác. Felőlem akár hátközépig is érhet.

15/L

2016. júl. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik, vállig v picit lejebb érő. Amit másodiknak linkeltél az már nekem nem jön be.

15L

2016. júl. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Igen :3
2016. júl. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Rozsda~RUST ***** válasza:
Én nagyon jó barátságba vagyok a vállig érő hajammal , de a lányok átlagban levágattatni akarják :/.
2016. aug. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Hát nekem pont az ilyenek tetszenek.:D De akkor már inkább a mellkasig erő haj...

Nem akarod majd berasztásítani? Tudsz magadról képet küldeni, hogy most hogy nézel ki?

(Nyugi, nem cuppannék rád, nem azért, csak, hogy véleményt mondjak, hogy szerintem hogy állna neked.)

2016. aug. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Ibracadabra válasza:

Imádom!! *-*

Szerintem nagyon jól néz ki, ha egy fiúnak hosszú haja van! (Még jobb, ha göndör is :D)

(Amúgy a 2. linken lévő zenészt én is nagyon szeretem!!!) *-*

14/L

2016. nov. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Hidd el nem nézel ki jobban ha megnöveszted. Az osztálytársamnak hosszú a haja és "fiúlánynak" hívják.
2016. dec. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Már mondták, hogy rövidebben jobb volt, de engem nem zavar, mert én szeretem a hosszú hajam és nem azért növesztettem meg, hogy jobban nézzek ki. Csak azért mégis kíváncsi voltam, hogy mégis mit gondolnak róla a lányok.
2017. jan. 29. 22:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!