Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Felszínes vagyok ha a hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszínes vagyok ha a hosszú hajú, karcsú, helyes arcú lányok tetszenek?

Figyelt kérdés

Feküdtem le már molett nővel, és nem élveztem el egyszer sem, nem volt alapból a szex. Zavart a sok fölösleg. Hiába remek, értékes ember belsőre. Egyszerűen nem ment a kapcsolat, mert nem elég vonzó a számomra külsőleg.

Dogmáztam magamba, hogy "nem a külső a fontos hosszú távon", "majd megszeretem". Mégis fontos a külső is, de nem csak kizárólag az.


Nekem nem vált be az "add lejjebb az igényeidet" koncepció.

Ez működött valakinek?


Azóta számomra vonzó csinos lányoknál próbálkoztam, de mind visszautasított azonnal. Ennek mi lesz, így vége?


2016. júl. 23. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Helyes arca a fiúknak van, nem a lányoknak.


Akkor vagy felszínes, ha sokkal magasabb szintet vársz el, mint amit nyújtani tudsz.

2016. júl. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"Helyes arca a fiúknak van, nem a lányoknak."


Nem értem miért baj, ha ezt a kifejezést használtam?

2016. júl. 23. 16:02
 3/5 A kérdező kommentje:

"Akkor vagy felszínes, ha sokkal magasabb szintet vársz el, mint amit nyújtani tudsz."


Ezt fejtsd ki bővebben.

2016. júl. 23. 16:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Naa nee már...Ne legyen bűntudatod és ne legyél kishitű! Igenis vonzódj olyan csajhoz, aki neked tetszik (persze ésszerű keretek között, amiről lentebb írok). Ha a nőknél alapkövetelmény a +180 magas, sportos testalkat, latinos jóképű arc és stabil egzisztencia, akkor nehogy már nekünk kelljen azon agyalni, hogy mi számít felszínességnek és mi nem. És igen, jól mondja az első kommentelő. Ha racionális énképed van, akkor válassz max olyan lányt, aki mellett még nem "szégyellnéd" magadat. Tehát szakmunkásként ne a jogászlányokat üldözd és az sem szerencsés, ha ronda arccal, túlsúlyos/gebe testalkattal szép/csinos lányokra vágysz. Minden más esetben nyugodtan kezdeményezz bűntudat nélkül. Visszautasításkor pedig hagyd a fenébe a múltat és foglalkozz a következő csajjal!
2016. júl. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Haverom is ilyen. Most összejött egy fogyatékos lánnyal. Arcra aranyos, vékony, hosszú szőke haja van. Meg kb. 50-es IQ-ja. Valami nyitott intézetben lakik.

De legalább szép...


Ki milyen igényeiből képes leadni...

2016. júl. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!