Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit bonyolult, de tudnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit bonyolult, de tudnátok segíteni? Mit tehetne a fiú?

Figyelt kérdés
Szóval, van két lány, 15 évesek, és egy srác, aki 18. a lányok legjobb barátnők. a fiú mindkét lánnyal jóban van, és az egyikükkel össze akar jönni. Mégis kb hetente összevesznek, és általában a haveromat támadják le. Ő mégsem adja fel... rendszerint a lányok valami apróságon sértődnek meg, aztán elkezdik sértegetni őt, aki ezt hagyja, csak azon van közben, hogy megbékítse a két lányt. Csakhogy, külső szemlélőként látom azt, hogy ez a barátomat igen megviseli. Nem tudom, mit tanácsoljak neki. Amikor azt mondtam, hogy tiltsa le a két lányt, azt mondta, hogy túl fontosak neki... mivel lehetne ezt megoldani? :/

2016. júl. 27. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélj a lányokkal ha nincs akadálya:)
2016. júl. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
már tárgytalan. a két lány elég durván nekiesett a srácnak, aki nem bírta és letiltotta őket :/ de akkor sem értem, hogy tehet valaki ilyet?? egy viccet komolyan vett a lány, amin megsértődött. a srác próbált bocsánatot kérni, de elkezdték szidni őt... huha... hát, kapott mindent... 15 évesektől ez a viselkedés sok... és az a baj, hogy ez ismét megerősített abban a hitemben, hogy 16 alatt nem érdemes szóba állni a legtöbb lánnyal, mert ez lesz a vége :(
2016. júl. 27. 16:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Még kicsik.. majd felnőnek addig tènyleg nem érdemes velük foglalkozni:) (1. Válaszoló voltam)
2016. júl. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!