Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb lány barátom elhanya...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb lány barátom elhanyagol. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, és van egy nagyon jó lány barátom, de tényleg csak barátság van, semmi több... És elhanyagol... Itt a szülinapja (nekem meg ugyanaznap névnapom), őt nem is érdekli, én meg kiteszem a szívem érte mint mindig, ajándékot veszek, képet nyomtattatok, meg szülinapjára videót is készítettem... Azon fáradozok, mikor tudunk találkozni. Az én erőfeszítéseimhez képest, ő teljesen elhanyagol. Nem kapom vissza annak a törődésnek a felét se, amit iránta mutatok. Akármi baja van, mindig megkérdezem mi az stb. Ő meg teljesen telibe szar. Pedig én meg a legjobb fiú barátja vagyok... Legalább is ezt mondta/mondja... Csak kezdek belefáradni ebbe az egészbe. Ez olyan mintha a falnak vennék ajándékot, meg azzal törődnék, mert nem kapom vissza. És nem vagyok kapzsi fajta. Az a probléma, hogy még félig se kapom vissza... Mit tegyek? Tanácsok?

2016. júl. 27. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
szüneteld a kapcsolatot, és várd hogy ő keressen
2016. júl. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Arra szerintem várhatnék... Kb. örökre xD Vagy lehet keresne... De akkor is csak olyan szinten, hogy élek-e még.
2016. júl. 27. 21:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Velem is történt ilyen kb detto ez. Egyszerű várni.Pl megvárod a szülinapját és úgy is rád ír hogy:,,Milyen barát vagy még fel se köszöntesz" küld el neki(kép) azt a sok ajándékot amit neki vettél.
2016. júl. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt egy lány barátommal. Később kiderült, hogy többet akartam tőle :/ még én se tudtam akkor
2016. júl. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Velem is volt ez. Az a helyzet, hogy lehet hogy a lány azt érzi, akarsz tőle valamit. Legalábbis nálam ez volt, és tényleg akartam is, csak ő nem. De az is lehet, hogy neki tetszik valaki, és most azzal van elfoglalva folyamatosan.


A lányok egyébként tapasztalataim szerint nagyon nem szeretik, ha valaki rájuk van tapadva. Akár az is annak számít, ha minden nap sokat chateltek, és folyamatosan faggatod. Ez nem jön be nekik. Szerintem is szüneteltesd a dolgot, kicsit tegyél úgy mintha nem érdekelne annyira. Ezt észre fogja venni, és ha tényleg jó barátok vagytok, akkor érdekelni fogja :)


19/F

2016. júl. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Akkor ezek szerint nem kiváncsi rád a lány !!!Sajnos van ilyen !!
2016. júl. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Meg hát,hogy ha láttod rajta hogy nem viszonozza akkor nyilván nem akkar semmit ebbe bele kell törődni!!
2016. júl. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#5 vagyok, hozzátenném: úgy látom, te is olyan fajta vagy, akinek nagy szíve van, érdeklődik és szereti tudni, mi van a másikkal. Ez nagyon jó dolog, én is ilyen vagyok, csak a baj az hogy a többség nem. Ezért hozzá kell szoknod, hogy a legtöbb ember nem fogja tudni visszaadni azt, amit te adsz neki - sőt, lesz olyan, akinek "sok" leszel, nem érti miért foglalkozol vele ennyit. Lehet, hogy itt is ez a helyzet.
2016. júl. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A probléma az, hogy nem tudom leszarni... Nekem esne rosszul... Sajnos mindezek ellenére amit leírtam nem tudnám sehogy se ott hagyni... Akár mennyire leszar.
2016. júl. 28. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!