Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk többsége miért várja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk többsége miért várja el, hogy a lány kezdeményezzen?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételnek.

2016. júl. 28. 00:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#10:

Az egyenjogusag nem azt jelenti h feminacizmus kell, hogy legyen


A nemi egyenjogusagert vivott harc fo celja az volt, hogy egy nonek is legyen annyi hivatalos joga, mint egy ferfinek, mert ez annak idejen mashogy volt. Persze, biztos azert gyultek ossze nok szazezrei tuntetni, mert nem jott be nekik h Jozsika udvarolgat es ok nem.


Birom az olyan ferfiakat, akik a noi egyenjogusag moge bujnak, holott csak egyszeruen toketlenek, de ez utobbit nehezukre esik beismerni

2016. júl. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
58%

11... Igen, az egyenjogúság nem azt jelenti, de most azért az nem fair, hogy a nők "kiváltságai" (nem találtam jobb szót) megmaradnak... Pl.: nőnap..

Oké, oké, nem nagy dolog, de ettől fügetlenül döntse el a lány hogy mit akar... Ha egyenjogúságot akkor ne csak az ő szemszögéből nézze a dolgokat... Nem kell a férfinak leszólítania ha nem akarja... Ha a lánynak fontos, akkor odamegy, és eléri a célját... Vagy elbújuk a "nő vagyok, nem az én dolgom" pajzs mögé... Értem hogy ez a fiúk "dolga"... Csak az a baj, hogy nem a dolguk/feladatuk... A leszólítás egy lehetőség... Minden rosszindulat nélkül írtam... De nekem ez a véleményem...

2016. júl. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit nem lehet ezen érteni:

EGYENJOGÚSÁG ott van, ahol NINCSEN olyan mondat, hogy "a fiúnak kell", vagy "a lánynak kell".

Ennyi.

2016. júl. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem elvárják,csak kehet nincs elég önbizalma,vagy sokat szekálták régebben és emiatt nem mer kezdeményezni,nem tudhatod,hogy miért nem szólítják le a lányokat.
2016. júl. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
nem várom el, de nem fogok kiszállni a Bömiből csak azért, hogy egy lány után fussak, ilyen egyszerű
2016. júl. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egyetértek 3-as
2016. szept. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!