Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szociopata ember lehet szerelmes?

Szociopata ember lehet szerelmes?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, de hiheti azt, hogy az.
2011. dec. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%
ebbe rossz belegondolni....hogy lehet érzelmek nélkül élni? van értelme?
2011. dec. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

Érzelmei vannak, de ezek korlátok és félelmek.

Aki nem szabad, az nem tud szeretni. De más érzésekről hiheti azt, hogy szeretet, pl. a birtoklási vágyat rengetegen keverik össze a szeretettel/szerelemmel. Ez a szociopata is megteheti.

2011. dec. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Pszichopata vagyok, 28 éves, de még sosem voltam szerelmes, nem is várom el a jövőtől. De már 5 éve együtt élek egy férfival, akivel jó együtt lenni, ő a lelki társam..
2011. dec. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Természetesen igen.
2011. dec. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8%
Nem. A szociopata nem szeret, nem szorong, a kárán nem tanul. Ez az egyik definíciója. Persze a szerelem és a szeretet két külön dolog, úgyhogy érezhetsz egy fajta erős vonzódást, vágyat.
2011. dec. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"A szociopata nem szeret"


A szerelmes se feltétlenül.

2012. jan. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
68%

A válasokon elgondolkodtam nagyon.

23 éves srác vagyok, és minnél többet tudok meg a szociopatákról, annál inkább vagyok biztos abban, hogy én is az vagyok.

Elsőre azt mondtam volna, hogy igen tudok én is szerelmes lenni. De rá kellet jönnöm, hogy az nem szerelem volt, hanem inkább birtoklási vágy.

2016. nov. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!