Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Facebookon van valami, ami...

Facebookon van valami, ami alapján meg lehet állapítani, hogy melyik lányra érdemes ráírni, melyik lehet rendes, normális és nyitot az ismerkedésre, hogyan lehetne elkerülni, hogy kigúnyoljanak a lányok, ha nem tetszem nekik?

Figyelt kérdés
2013. máj. 30. 15:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nah ez a "képrőlnemtudodmegállíptanihogymitgondolróllad" kategória.
2013. máj. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, a fejlécekben el van rejtve egy kis jel, ha valamelyiken ezt meglátod, akkor arra nyugodtan ráírhatsz, nem fog elküldeni, hogy ismeretlenként cseszegeted. De a jelre egyedül kell rájönnöd, mert ez benne van a nagy Arany Kódexben, amit nem adhatunk ki.
2013. máj. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
szerintem lehet.
2013. máj. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Pont azért f@szság ilyen közösségi oldalakon ismerkedni,mert az egész egy nagy zsákbamacska.Egy szimpatikus fejű csaj is lehet valójában egy flegma pics@,és egy grimaszolós csaj is lehet kedves,vagy normális.
2013. máj. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
megártott az időjárás változás? N
2013. máj. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Először is könyörgöm nézzétek már meg az adatlapját és ne csak a képét! Múlt héten egy pasi még arra sem vette a fáradtságot, hogy megnézze azt, amiből világosan kiderül, hogy kapcsolatban vagyok....és a legszebb, hogy ő volt meglepődve és felháborodva...

19/L

2013. máj. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudod lecsekkolni, Csak úgy megy ha rájuk írsz,és vagy ismiznek veled vagy nem!Tegyél fel valami jól sikerült profilfotót magadról a fiókodba, ha van állatod,motorod,autód, azokkal együtt fotózd magad ezek

talán segítenek hogy felfigyeljenek rád!De A kudarc és a visszautasítás sajnos így is benne van a pakliban!Merni kell és akkor nyersz,de ne keseredj el ha első körben elutasítanak!A férfiak sorsa ez,keresni a nők kedvét,folyton újítani a hódításokban,elviselni ezernyi kikosarazást,okulni a csalódásokból,és küzdeni mindaddig míg rá nem lelünk arra az egyre,aki önmagunkért szeret majd és hagyja hogy szerethessük!

2013. máj. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Istenem, mi lenne veletek Facebook nélkül...?

Ezért (is) kell személyesen ismerkedni, mert egy szemkontaktusból sokkal hamarabb megtudod, mennyi esélyed van, mint a képernyőből. Igazán visszarázódhatnátok a való világba, mert elég elkeserítő, hogy lassan mindent a fésztyúktól vártok. Sajnos a beszélgetésen kívül nemigen tudok mit javasolni, esetleg még a gondolatolvasást...

18/L

2013. máj. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
jo lenne ez a dolog. de semmilen program nem képes érzékelni a felhasználtot csak max annyit hogy a csaj mit like ol. mit kedvel.
2013. máj. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Mondtam én egy szóval is, hogy nem szoktam személyesen ismerkedni?!


Míg egy héten jó, ha 7 lányt leszólítok, addig facebookon sokkal több lányra van lehetőségem. Idő és energiaspórolás. Kicsit unom már, hogy folyton van barátja típusú rendes lányokat fogok ki vagy utálatos r.bi féléket.

2013. máj. 30. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!