Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Koelszos vagyok es ott nem...

Koelszos vagyok es ott nem igen tudok sulyokkal edzeni de igazából nekem eleg a saját tests is. Ha ezt csinálom megfog látszani az eredmény?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldonteni, hogy minden nap ugyan azt csinaljam vagy ket naponta valtogassam, szoval most ugy csinálom, hogy napi 100x fekvő(persze nem egyszerre) es feluleses gyakorlatok. Arra gondoltam, hogy inkább úgy csinalnam h egyik nap fekvő mondjuk 150-200 másik nap hasazas kemenyebben mint eddig és így valtogatnam. Légyszi segítsetek! Előre is köszönöm és persze Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok! :)

#Edzés!💪
2015. ápr. 5. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Fog látszani, ha jól csinálod és jó az étrended. De amit írtál az nem túl szerencsés. Egész testre kell edzeni, lábra is, hátra is, vállra, stb. Olvasd el a fegyencedzés című könyvet és alkalmazd. Keress rá neten.
2015. ápr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 HabverőMakverő válasza:

Jól mondja az elöttem lévő! Arányban kell tartani. Nem lehet csak 2 felületre vagy 3-ra edzeni, hanem az összesre!

Én mondjuk hasra minden nap toltam 3 napig utána arra 1 pihenőnap. A többit felváltva. A fegyenc edzés ha jól tudom ncore-n is fent van :)

2015. ápr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fent, de ha beírod googleba, hogy fegyencedzés pdf, akkor simán letölthető torrentoldal nélkül is.
2015. ápr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben értem, és köszönöm is,de a fekvőtámasz az megy vallra meg hátra is nem? Mert azt olvasolvastam, hogy elég sok izmot megmozgat.
2015. ápr. 5. 21:35
 5/8 - palilaci - ***** válasza:

Felülés szar gyakorlat. A fekvőtámaszhoz meg hamar hozzászokik a tested ergó nagyobb terhelés kell neki ezért ha már könnyedén megtudsz belőle csinálni 4x12őt (1 perces pihenőkkel) akkor nehezítened kell. Pl: könyveket raksz a táskádba és azzal nyomod.

De ez a fokozatos terhelés igaz az összes gyakorlatra!

-Tehát! Kell neked előszőr is egy izmosodáshoz megfelelő étrend aminek tartalmaznia kell:

120-140g fehérjét (húsok, tojás, túró, protein tápkieg)

300-350g szénhidrátot (rizs, burgonya, tészta, puff rizs, zab)

50-60g telítetlen zsírt (lenmagolaj, kókuszzsír, mogyoró)

Tudom nehéz megoldani a kaját, de ha nem csak minimális (értsd: számodra látható) fejlődést szeretnél muszáj lesz enni. Természetesen folyadék legyen meg a napi 3 liter és víz. Multivitamint meg szerezz be az az alap kieg. Mindig kell.


Edzésterv.

Mindenre edzünk! Nem csak csecsre meg hasra mer az a menő hanem mindenre! Így leszel arányos és erős.

A terhelés növelését vezesd be minden gyakorlatnál és bukásig csináld őket (vagy 12 ismétlésig)


Húzódzkodás

4x12

Tolódzkodás

4x12

Guggolás

4x12

Invertált evezés

3x12

Fekvőtámasz

3x12

hasprés/lábemelés mind1 amelyik szimpatikus

3x20


Palánk tartás

2x ameddig bírod


vádlira jó az ugrálókótél vagy fellépsz egy 10cm magas tárgya, leengeded magad majd visszatolod vádliból (nem tudom a gyakorlat nevét)


Ezt ismétled hétfő-szerda-péntek vagy ahogy tetszik a lényeg, hogy heti 3szor és pihenőnapok legyenek köztük. Ez az edzésterv ad egy alaperőnlétet és ha jó a kaja (vagy a genetika) akkor izmosodhatsz is vele. A 12es ismétlésszám egy cél legyen amit ha átlépsz nehezísd a gyakorlatot mint már írtam.

Ha valami nem tiszta kérdezz nyugodtan és hogy legyen vmi fogalmad mi hogyan megy olvasd el ezt:

[link]

2015. ápr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, sok izom bedolgozik. De főleg mell, tricepsz, váll.
2015. ápr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 - palilaci - ***** válasza:
Étrend részt csak akkor nézd ha 60-70kg között vagy. Am én is kolis vagyok de nálunk van kondi
2015. ápr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget!Az ététrendre megprobalok oda figyelni mindenképp.
2015. ápr. 5. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!