Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ducibb lányok titeket zavar,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ducibb lányok titeket zavar, ha egy fiú jóval vékonyabb és könnyebb nálatok?

Figyelt kérdés

2016. aug. 2. 11:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Hmm de jo ezt olvasni xd vekony vagyok,viszont a teltebb lanyok jonnek be...
2016. aug. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
89%
Így olvasva nekem se lesz barátnőm, mert a duci vagy dagi lányok jönnek be. :(
2016. aug. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
91%
Hát skacok így az utolsó két komment főleg. Ne csüggedjetek, sőt. Nagyon sok kis telt leány vágyik arra, hogy odamenjen hozzá végre valaki. Az utcán lévő párok többsége nem arról tanúskodik hogy a csajokat igazán zavarná. Hajrá.
2016. aug. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
87%

#13,ez idaig a legszebb komment amit itt gyiken irtak nekem,viccen kivul.

Koszi,es hat igen,never give up :D

2016. aug. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

#14 én komolyan is gondoltam, én írtam az elején hogy már csak pár kiló van de így is félek hogy még mindig súlyosabb leszek.

Na ezeket a komplexusokat ha sikerül bennük kiirtanotok akkor egy olyan boldog kapcsolatban lesztek hogy nem kívántok jobbat. A duci lányok nagyon tudnak szeretni. True story. 😉

2016. aug. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
A duci lányoknak elég ha a külsejük miatt kell szégyenkezniük. Nehogy már a párjuk miatt is kelljen! Ropifijú...........
2016. aug. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

#1 valaszolo vagyok

Nem ugy ertettem hogy nem johet szoba vekonyabb fiu..igazabol nem csak a kulso szamit mert ha pl van egy srac aki elfogad olyannak amilyen vagyok es en is ot akkor engem nem erdekel az hogy vekonyabb nalam..

2016. aug. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Nekem tetszenek a vékony fiuk is, mondjuk én átlagos testalkatu vagyok ugyhogy ha duci lennek lehet hogy zavarna. De azért télleg nem jó ha túl sovány és legyen magasabb nálam.
2016. aug. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Annyira nem zavar csak kissé zavarba ejtő, ha a sulyrol van szó. Ducibb lány nem szívesen beszél róla hány kiló míg egy vékony srác ezen nem problemazik...
2016. szept. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
igen,zavar ha nálam veknyabb.
2016. okt. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!