Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Téged nem zavar, vagy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged nem zavar, vagy nem érint kellemetlenül ha vízparton mész a barátnőddel és tele van jó nőkkel, a Te párod viszont duci? (75-80kg) Nem fordul meg a fejedben hogy milyen jó lenne ha a párod is vékonyabb lenne?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 12. 16:31
1 2
 1/14 Sunshinedoll ***** válasza:
72%
Szerintem ha valakit ez zavar, az a párjának tenne szívességet, ha otthagyná :D
2016. ápr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
Nem.
2016. ápr. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
minden nap
2016. ápr. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk én vagyok a duci barátnő. Volt alkalom rá, hogy beszélgettünk, találkoztunk nagyon csinos vékony lányokkal (a természetesen szép fajtákkal), és akkor is csak velem foglalkozott a párom, mintha más nem is létezne. Én sem értem, de örülök neki :D.
2016. ápr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%
Ez ebben a formában azért nem zavarna mert nem járnék dagadt nővel így ezen nem nem fogok elgondolkozni :D
2016. ápr. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szintén mint a négyes. A férjemet igazából csak a mellméret érdekli, abban meg verhetetlen vagyok :).
2016. ápr. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hanyszor teszed meg fel ezt a kerdest, de komolyan?? Jobb dolgod nincs??
2016. ápr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
Nekem a 75-80 kg a jó nő!
2016. ápr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Nem kell ahhoz a vízparton sétafikálni, hogy az ember jó nőkbe botoljon! Simán a munkahelyen is lehetnek olyan nők akik sokkal jobbak az asszonynál.

Az életben mindig lesz a másiknál szebb és jobb. Szóval aki ezen kattog, annak az agya kb addig nem áll le, míg haza nem jön.


Annyi bizalomnak kell lennie, hogy tud, érezd, nem azért vannak melletted, mert jobbat nem dobot neki a gép.

2016. ápr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
A volt barátnőm ugyan nem volt kövér, de jó húsa volt neki minden testrészén. Őt sokkal jobban is zavarta, hogy a parton jobbnál jobb nők illegették magukat előttünk, mint engem. Volt, hogy észre sem vettem a csajt, ő meg hosszasan méregette, majd a végén még engem cseszett le, hogy mit rejtegetek. Előfordult, hogy még a hisztit is bevágta, mert szerinte minden második nővel megcsaltam ott helyben a parton. :D Agyrém! Kész érzelmi színkavalkád volt vele bárhová is menni, főleg ilyen helyekre.
2016. ápr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!