Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Nem akarom hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem akarom hogy miattam vajba kerüljön.

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 1-hete vagyunk eggyütt és nem akarja elmondani a szüleinek hogy valakivel együtt van.

Amikor mondtam neki hogy mondja el azt mondta a nővérei elötte a példák és miattuk akar még várni azzal, hogy elmondja.

Én viszont nem akarom, hogy miattam kerüljön bajba.



2016. júl. 29. 10:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat a bajba helyett vajba szót irtam elnézést mindenkinek
2016. júl. 29. 10:09
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem Te, akkor majd én vajba teszem. :))
2016. júl. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Givin' Answers ***** válasza:

Szia!


Szerintem emiatt még senki nem került "vajba", sőt, még margarinba sem...


Viccet félretéve, szerintem ez nem egy nagy dolog... Egy hét után úgysem "kell" elmondani.. Az még nem komoly..

Egyébként megteszed, hogy újra leírod a leírás második részét? Nem tudom értelmezni.

2016. júl. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!