Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, veletek is szokott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, veletek is szokott olyan lenni, hogy megláttok egy szebb lányt és kevesebb lesz az önbizalmatok? Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

velem van olyan, hogy elindulok hazafele és akkor ugy érzem, hogy nem is nézek ki annyira rosszul, majd meglátok egy nálam szebb, jobb adottságokkal rendelkező lányt és kb "eltűnik" az a kis önbizalmam is, ami volt, mielőtt megláttam a másik lányt


veletek is szokott ilyen lenni?

ez mennyire normális?


kort és nemet is légyszi :)


16/L



2016. aug. 4. 14:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
#10 teljesen egyetértek :) és mindezt fiú írta, ez is nagyon ritka, én örültem neki pedig nem is nekem jött a válasz :'D
2016. aug. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Velem is szokott lenni de már kezdem elfogadni magam, pl ma is ez volt a buszon amit valaki írt hogy engem bámult a csaj aki jobban nézett ki mint én(leszámítva hogy a fél segge kint volt a rövid nadrágból) de őszintén én is ránéztem elég határozottan...elővettem a telefonom hát rögtön ő is elővette az övét...de nem nagyon izgatott mert attól még nem lettem volna a helyében mert boldog vagyok a saját életemmel,mindenem megvan amire szükségem van.Meg volt olyan amikor szó szerint egy olyan csóró csaj nézett lenézően rám...hogy az egész ruha ami rajta volt szerintem nem került 7000 ft ba.Azért mondom hogy van ilyen is mikor nagyon elhiszik magukat. 16/L
2016. aug. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
néha belém is belém csap ez az érzés, de már jó úton haladok, hogy ne foglalkozzak vele :D
2016. aug. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
16/L #13
2016. aug. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Szoktam én is így érezni, pedig nem vagyok már kamasz, de nekem is kevés az önbizalmam, kamaszként pedig még ennyi sem volt, de ilyenkor mindig arra próbálok gondolni, hogy ezzel csak és kizárólag magamnak ártok, mindig lesznek olyanok, akik szebbek/fiatalabbak/gazdagabbak/okosabbak/sikeresebbek stb., mint én, nem tölthetem az egész életemet azzal, hogy a nálam jobbakat keresem egyfolytában, abban az értelemben, hogy kihez képest érezhetném rosszul magam. Gondolj arra, hogy ők is nagy valószínűséggel így éreznek, velük is szembejönnek lányok, akik szebbek náluk. És az is lehet, hogy akitől a te önbizalmad elmegy, az övék meg tőled megy el :) Ebben a korban amúgy minden "normális", teljesen természetes, hogy másokhoz viszonyítva próbálod megtalálni önmagad, de amúgy ha beszélgetnél egy ilyen lánnyal, aki benned önbizalomhiányt kelt, hidd el, hogy ő is kísértetiesen hasonló érzésekről tudna neked beszámolni. Tapasztalatom szerint magunkat mindig szigorúbban ítéljük meg ebből a szempontból, hiszen a saját hiányosságainkkal vagyunk leginkább tisztában, a másikból csak egy minimális felületet látunk. Hidd el, hogy mind külsőre, mind belsőre rengeteget fogsz még változni, én most érzem azt, hogy kezdek magamra találni, ez egy nagyon hosszú folyamat, minél jobban megismered és elfogadod magad, annál kevésbé fognak bezavarni az efféle találkozások. 29/N
2016. aug. 6. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szinte mindig ez van velem,sajnos...18/L
2016. aug. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 shiba inu válasza:

ez teljesen normális. sajnos velem is mindig ez van :(

11 éves vagyok

2016. aug. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!