Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ottalvás barátnál, milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ottalvás barátnál, milyen bugyit vegyek fel?

Figyelt kérdés

Egy pólóba es egy bugyiba szeretnék aludni, csak nem tudom ,hogy tangát (alvásra nemszeretem de ki lehet birni) vagy francia bugyit vegyek fel. Most alszok ott előszőr és nem fogunk lefeküdni csak ott alszok nála.

És melltartóban vagy anélkül aludjak? Eleg kis mellem van :(



2016. aug. 6. 00:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
36%

Szóval még nem is a barátod, csak még alakulóban, de már együtt aludtok? Gratulálok (Y) És a szüleidnek is,hogy engedik?

Mekkora hülye kis pi.csa lehetsz. :)

A srácnak semmi köze a bugyidhoz, így azt vedd fel,ami többet takar. Aludj melltartóban, nem a barátod, és neked nem is kell magad mutogatni...


Ja, és gondolkodj el magadon...

2016. aug. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
55%
Abban aludj amiben neked jól esik, ne próbáld lenyűgözni egy tangával pl ha nem kényelmes. Az meg a másik hogy pl az én barátom utálja ha melltartó van rajtam, pedig nagyon kicsi mellem van nekem is, szóval hidd el nem a méret számít. Azt meg azért muszáj megemlítenem, hogy elég érdekes hogy valakivel csak alakul a dolog de te már ott alszol nála...
2016. aug. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Melltartóban aludni??? Nemár! Én örülök ha megszabadulok tőle! De vigyél magaddal egy gatyás pizsit, meg egy pólót. És ennyi! Ja, vagy inkább egy piros csipke babydollt.
2016. aug. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Na mit vettél fel végül? :)
2016. aug. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!