Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mi a véleményetek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek egy olyan srácról, akinek tetszik, ha egy lány felszed pár kilót?

Figyelt kérdés

Eleve is a teltebb lányok tetszenek, de azt mindig is külön vonzónak találtam, ha egy lány felszed egy-két kilót. Sokkal nőiesebbnek látom azokat az ismerőseimet, akikre feljött pár kiló a korábbihoz képest.


Lányok, mit gondoltok erről?


18/F



2016. aug. 6. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ízlések és pofonok :)

Ha neked az tetszik akkor az tetszik

Ez van

2016. aug. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%

Nincs ezzel semmi baj. Mindenkinek megvan, hogy mi tetszik igazán. Neked ez.

Ha belemennék az evolúciós háttérbe, akkor talán az anyaságra tudnám visszavezetni. Ugyanis a feminizmus előtt a nő attól volt nő, hogy gyermeket hozott a világra. Tehát a terhesség nőies dolog. Terhességgel pedig ugye felszaladnak a plusz kilók.

Ahogy előttem szóló is mondja, ízlések és pofonok... :)

2016. aug. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Felolem oke,nem beteges meg semmi,de nem jarnek ilyen fiuval.

En szemely szerint sportos vagyok,sokat edzek,tancolok,futok,biciklizek,tenyleg barmilyen mozgast szivesen vegzek. Nagyon figyelek arra,hogy vekony maradjak,mert nekem ez igy tetszik,soha senki kedveert nem hiznek meg.

2016. aug. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!