Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit akar tolem? Szórakozi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit akar tolem? Szórakozik vagy mi?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,akit 3hete ismertem még facebookon keresztül.O írt ram,aztan ugye tök jól elkezdtünk beszélgetni.Kiderult,hogy elég nyálas,romantikus fiú.Mar egy hét után írta,hogy szeret.En még azért kicsit rohejesnek tartottam.Namindegy.Megbeszeltunk egy talit,hat teljesen máshogy néztem rá.Egy aranyos,intelligens,oszinte srácnak tűnt,csak valami fura volt..allandoan közeledni akart hozzám.Olelgetni akart,mindig megfogta a derekam,es mikor leültünk egy padra a kezét a hátam mögé rakta..alig ismertem még,de ilyeneket csinalt.

Utána elkoszontunk,megoleltuk egymást.Most meg megint dumalunk,de olyanokat ir,hogy majd nála alszom,meg hogy kiszivna a nyakam,meg hogy megcsokolna.Megint megbeszeltuk h találkozunk,de nekem nagyon úgy tűnik,hogy mást akar tőlem.Igaz,mindennap ír,tproodik velem,erdekli hogy mi van velem,meg írja állandóan hogy szeret.Tul sokat vár tőlem,ilyen kevés ismeretség után.Persze mikor találkoztunk ő is szimpatikus volt,csak számomra érthetetlen hogy miert ír ilyeneket hogy aludjak nála meg mit tudom én.Ja,es mostanában állandóan lelep facerol,mindig írja hogy most ide megy,oda megy..furcsa

Szeritetek mit akar tőlem?

Megőrülök,hogy most játszik velem,vagy nem?

Idegesít az egész szitu.

15/L



#mitakaartoolem
2016. aug. 9. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Szia! Szerintem kanos. Ezt ennél szebben nem lehet kifejezni. 15/F
2016. aug. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az 1-es válaszoló tömören és tökéletesen megfogalmazta.. Én is szoktam ilyen lenni, szóval tapasztalatból írom, hogy 50-50% az esély. Lehet, hogy tényleg csak romantikus típus, és ilyen hamar ilyeneken jár az esze, de az is benne van a pakliban, hogy csak kanos, és arra kellenél neki... 15/F
2016. aug. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen 2-es válaszoló. :D
2016. aug. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pedig tényleg azt láttam rajta,hogy őszinte,es olyan jol elbeszelgettunk.De lehet jobb,ha elfelejtem.Koszonom szépen a válaszokat!:)
2016. aug. 9. 17:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet,hanem biztos,hogy jobb lenne, ha elfelejtenéd!

Mert ez se nem romantikus, se nem intelligens....Inkább szánalmas.

2016. aug. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!