Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki, valami tanácsot?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki, valami tanácsot? Lannyal kapcsolatban.

Figyelt kérdés
Szóval latasbol ismerjük egymást, néha találkozunk. Ma láttam őt, aztán mint máskor most is jól megnéztük egymást (ma volt a leghosszabb). Nem tudom mit csináljak Facebookon nem jelöltem meg be mert úgysem ott írnék rá, viszont élőben nem igazán találkozunk surjen es akkor is van valakivel, olyan helyet se tudok ahova jár esetleg es "véletlenül" összefogni vele.

2016. aug. 9. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá és hívd félre.Ha tényleg érdekel akkor ne zavarjon,hogy ott van más is mellette:)
2016. aug. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem jelöldbe Facen, ha tudod a nevét.

Szerintem ott próbálj vele először is beszélgetni, ha már az utcán nem tudod leszólítani.. a többi úgy is jön magától..

2016. aug. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ha az ilyen könnyen menne... Azt se tudom erre így ilyen direkt módon, hogy reagálna.

A másik pedig, hogy igazán szégyellem de ilyet csak így nem merek megcsinalni, bevallom, hogy félek, o nagyon szép minden pasit megkaphat szerintem. Azt se tudom, hogy véletlen az egész szemezés es csak azért néz rám mert én is nézem vagy bejovok neki.

2016. aug. 9. 21:17
 4/7 A kérdező kommentje:
Es nem fog elítélni, hogy na ez is csak itt mer próbálkozni?
2016. aug. 9. 21:18
 5/7 striga ***** válasza:
Ha lehet ne face-en írj rá. Valahogy vegyél bátorságot és élőben intézd el. :)
2016. aug. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha elítél az legyen az ő baja..De ha nem próbálod akkor sose lesz esélyed..Én azt mondom, hogy próbálkozz és sikerrel jársz :)
2016. aug. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz, napra pontosan egy éve kezdődött az egész, de durva.
2016. aug. 9. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!