Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyszerűen nem tudom elfelejte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem tudom elfelejteni a volt barátnőm. Van megoldás?

Figyelt kérdés

Bárkivel beszélgettünk róla, mindig ez a megállapítás: hát te tényleg nagyon szeretted. Ezt én is tudom. Még mindig nagyon hiányzik és szeretem. Emiatt a napi rutin feladatok és az életem is nehezebben megy mert amikor eszembe jut, szomorú leszek és mindenféle gondolatok jönnek. Mindenről ő jut eszembe. Ami nem lenne probléma ha itt lenne. De ezt így egy patt helyzetnek érzem. Nem igazán tudok a feladataimra koncentrálni miatta. Egy elég nagy sokkot szenvedtem amikor velem volt (ami miatt szakítottunk) és annak a hatása szerintem örök életemre megmarad, erre pedig minden nap emlékezni fogok. Munka után tanulok. Amikor belemerülök, akkor úgy nagyjából elviselhető a dolog de ha van pár szabad pillanatom akkor mindjárt eszembe jut. Sajnos a barátaim távol vannak mostanában, új kapcsolatra pedig nem érzem készen magam.

25F


2015. dec. 7. 19:22
 1/2 hawaiidream válasza:
Biztos mondták már de idő :)
2015. dec. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Idő ami egyenlő az öregedéssel :D De semmi gáz. Inkább az mint még egy fájdalmas szakítás :)
2015. dec. 7. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!