Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a megoldás? Nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás? Nem tudom elfelejteni.

Figyelt kérdés

Több mint fél éve ismertem meg egy lányt. Ő 18, én 17. Először csak beszélgettünk, néha találkoztunk. Neki volt barátja, ez engem nem is zavart, mert nem akartam tőle semmit. Minden nap beszéltünk facebookon, szinte kihagyas nélkül, mindig volt közös témánk. Külsőre se nagyon volt az esetem, de a beszélgetések során kiderült, hogy belsőre teljesen egyformák vagyunk. Az utolsó hónapban kezdtem többet érezni, nem akartam elrontani a barátságunkat, de nem birtam magamban tartani ezért inkább bevalottam. Őt is megviselte, de szerintem csak barátként tudott tekinteni rám, és, mint barátot nem akart elveszíteni. Úgy döntöttem nem erőltetem, és megpróbálok elfelejteni. Elbúcsuztam tőle és mondtam, hogy többet ne keressen (ez egy hónapja volt). Azt hittem könnyen túlteszem magam rajta, de nincs olyan nap, hogy ne gondolnék rá. Mit tegyek? Próbáltam elfelejteni, de nem megy. Ha az utcán sétálok folyton őt keresem. Megpróbáljam visszaszerezni, vagy már késő? Ti mit tennétek?

17/f



2016. jún. 29. 14:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Fontos neked?


Ha igen:

Próbáld meg! Ha ezt mind elmondod neki amit ide leírtál lehet hogy még működni fog a kapcsolat. Ha visszautasítana gondolj arra hogy te legalább megpróbáltad. Mégis jobb lenne úgy visszagondolni rá hogy te mindent megtettél, mint úgy hogy csak gyötört téged ez az egész,de nem tettél semmit.


:)

2016. jún. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!