Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Egy volt barátnőmről van szó. Nem tudom őt elfelejteni. Már 6 éve hogy nem láttam, de még mindig nem hevertem ki. Voltam azóta több lánnyal, de egyikőjüket sem tudtam úgy szeretni mint őt. Az az igazság, hogy számomra ő a tökéletes nő. A mai napig van hogy vele álmodok, sokszor gondolok rá, nem találkoztam még soha olyan lánnyal mint ő, és attól félek a legjobban, hogy nem is fogok :(.
2013. márc. 25. 01:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Én 4 éve szakítottam az első barátnőmmel és azóta van, hogy sokszor eszembe jut. VOltam csomó ideig én is így. Sajnos az idő a megoldás, tudom közhely. De légy nyitott továbbra is, mert nem biztos, hogy utad elején találod meg a nagy Őt-
2013. márc. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem ő nem az első volt, és rajta kívül azért volt jó pár barátnőm, de őt egyszerűen nem tudom elfelejteni. Vele voltam a legboldogabb, minden vele volt a legjobb.
2013. márc. 25. 01:30
 3/10 anonim válasza:
én több mint 1 éve nem láttam az elsőt bevallom hiányzik
2013. márc. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ő volt az első 4 éve. A mai napig nem ugyanaz egy csók, se más más lányokkal. Nem sok nőm volt azóta 2-3 maximum, de nem az igazi volt egyik se.
2013. márc. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Christian Death ***** válasza:

Keress még jobbat, és avval elfeleted egybol..


Én mondjuk Nicki Minajt ha felszedném elfelejteném az összeset egybôl :)

2013. márc. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Christian Death: A legjobbnál hogy keressek jobbat????? Nem egészen értem miért mondod Nicki Minaj-t. Szerintem ocsmány, de nem is ez a lényeg, hanem miért mondasz valakiről ilyet mikor azt se tudod milyen a személyisége???
2013. márc. 25. 01:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Hívd randira, okoska!:D
2013. márc. 25. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7: Nem tudom rendesen elolvastad-e a kérdést, de ott van az elején "volt barátnőmről van szó", már szakítottunk, 6 éve nem láttam, szerinted randira hívnám eljönne? :D
2013. márc. 25. 02:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudhatod, amíg meg nem kérdezed őt.
2013. márc. 25. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
igyál bazzeg mint mindenki más..
2013. márc. 25. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!