Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert lett fura a baratom?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert lett fura a baratom? Miert nem keres kb egy hete?!

Figyelt kérdés

Na egy ideje kicsit tavolsagtarto lett, alig csokolozunk mindig csak en olelem, puszilom meg...

Azt se mondja mar hogy szeretlek.

Tobbszor van nalunk o mint ennaluk es el akartam menni hozza mert igy neki is kenyelmesebb de mindig volt valami ami miatt nem mehettem (szerintem kitalalta) ezert a varosba mentunk es ott beszelgettunk. Nem is csokoloztunk. Ez volt 2x. Aztan o elment Balatonra es nem irt ket napig es nem is volt elerheto aztan en irtam neki sms-t es vissza irt de valami hulyeseggel magyarazta higy miert nem tudott irni. (En is elmentem nyaralni.) Marnap egy picit beszeltunk az utan ket nap mulva en irtam neki es mar 4napja nem beszeltunk. O nem keresett es en se fogom.

A szivem szakad meg. En nagyon szeretem ot de olyan rideg lett.

Mi az hogy csokolozni se akar?

Mindig csak a haverok en meg szart se erek?!

Annyit sirtam mar.

Meg nyaralas elejen beteg voltam es en meg azt is el tudom kepzelni hogy amiatt mert nagyon nagyon bant hogy ennyire mas lett velem a baratom. De tudom hogy szeret vagy csak szeretett.:(

Velemenyek? Mit csinaljak? Es o miert

csinalja ezt?

15/L 17/F

3 honapja vagyunk egyutt


2016. aug. 13. 15:53
1 2
 1/17 anonim válasza:
Ez Szomorú😞 majd elsírtam magam mikor olvastam mert én is voltam már ilyen helyzetben... Próbáld azért keresni, de ne nagyon. Ne eröltesd, és hiányozni fogsz neki egy kis idő múlva. Ha nem, akkor nem érdemel meg téged! És ne aggódj, minden kapcsolatnak kell egy kis szünet.
2016. aug. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem erre pontos választ, csak tőle kaphatsz! Esetleg történt valami köztetek, mármint, hogy kiábrándult?? Vagy egyéb más dolog??
2016. aug. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

#1

Nem keresem ot most direkt azert mert kivancsi vagyok mikor kezdek neki hianyozni.

Csak az a legrosszabb higy mar jo ideje paraztam ettol higy masfel hetig nemlatjuk egymast,mi lesz majd meg higy fogom nelkule birni es nem us keresett. Beteg is voltam es ugy latszik nem erdekelte.

Ugy erzem higy osszetort a szivem. Olyan rossz.

2016. aug. 13. 16:27
 4/17 A kérdező kommentje:

#2

En is gondolkoztam hogy csinaltam e valamit amivel megbanthattam de nem. Es meg nem is veszekedtunk.

Remelem oszinte lesz es elmondja hogy mi a baj. Mar ha egyaltalan keres.

2016. aug. 13. 16:29
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem már kiszeretett belőled, vagyis azok alapján amit ide leírtál nagyon úgy tűnik(nem érdeklődik irántad, nem akar megérinteni, nem mutatja hogy szeret), hozd fel neki a témát vagy kérdezz rá, hogy mi a helyzet kettőtökkel mert így csak te szenvedsz.
2016. aug. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Ha kiszeretett 3 honap alatt belolem akkor nem is szeretett igazan:'(

Beszelni fogok vele de nagyon felek

2016. aug. 13. 18:11
 7/17 anonim ***** válasza:
Ne félj..ha őt nem érdekli ez a kapcsolat és nem keres, akkor folytatni is hülyeség lenne..És ha ennyi gerinc nincs benne, hogy ezt elmondja neked, akkor legyen ez az ő baja..Ne alázkodj meg miatta, főleg 3 hónap miatt.. :)
2016. aug. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Igaza van! Kérdezz rá, mindenképpen szemtől szembe, ne üzenetben, ne hagyd hogy terelje a szót! Ha már nem is szeret, akkor is jobb tudnod, mint az, hogy így szenvedj. Ha azt mondja, nem szeret, lépj tovább! Tudom hogy nem könnyű feladat de vannak dolgok amiket nem lehet elkerülni...sajnos😞
2016. aug. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Szakitott velem mert mar nem szeret, nem vonzodik hozzam.

Nem fogom tudni magam tul tenni ezen.

Es nem is hiszem el hogy nem szeret igy hipp-hopp

Szerintem meg keresni fog

2016. aug. 14. 14:15
 10/17 anonim ***** válasza:
Dehogy nem fogod magad túl tenni ezen..:) Ne ragadj le, nagyon fiatal vagy, az életed még el sem kezdődött igazán, ha a srácnak ennyit értél, hogy így kidobjon... akkor ne foglalkozz vele, Fel a fejjel :)
2016. aug. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!