Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szeretik a szüleim...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a szüleim a barátnomet?

Figyelt kérdés

Mindig azzal jönnek hogy mi mennyire nem illünk össze, hogy csak kihasznál(nem értem miért), kritizálják azért mert mukörme van meg hogy festve van a haja(mint ha anyanak nem lenne néha mukörme ill.festve a haja)nem tetszik nekik az öltözködése (magassarkú,táska, ruha,stb.) Akkor az sem tetszett nekik hogy milyen egyetemre megy/mit fog tanulni (mégis mi közük van hozzá?) az sem tetszett nekik hogy nem eszik húst, 'áh akkor azért vagy ilyen vékony, azt hittem már hogy nem kapsz otthon enni!'

Az Õ szülei pedig nagyon kedvesek velem, mondták hogy szivesen megismernék a szüleim én meg azt sem tudom már hogy milyen kifogást találjak már ki, mert ha a barátnöm nem tetszett nekik és miket vágtak a fejéhez akkor inkább el sem merem képzelni hogy mit mondanának a szüleirol!



2016. aug. 14. 10:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2016. aug. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jah, bocs, 16F 18L
2016. aug. 14. 10:16
 3/14 anonim ***** válasza:
Hu b.azd nállunk ugyan ez van a kor is egyezik :D. Nálunk olyan is elhangzott, hogy jobbat érdemlek meg stb. Bár barátnőm visszafogottabban öltözik. De mindig van valami amibe belekötnek.. túl vékony..szintén nem kap enni v hasonló. Amúgy azért van mert azt hiszik a kisfiuk egy királyfi és ő mindennél jobbat érdemel
2016. aug. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Háát,lehet, bár nemtudom, hogy tole miert érdemelnék jobbat a szülei sokkal gazdagabbak nálunk, ha erre gondoltál(vègülis engem nem èrdekel hogy szegény vagy gazdg mert belè szerettem bele és nem a szülei pènzébe)
2016. aug. 14. 10:43
 5/14 anonim ***** válasza:

Azt nem hozhatod fel mentségnek a festett hajra, hogy anyukádnak is van.. lehet ő már őszül, és el akarja takarni.. a barátnődnek, meg kb. Anyud korára nem lesz mit eltakarjon, mert haja se lesz.. Bár a szüleid is messzire mennek, kérd meg a barátnődet, hogy legalább előttük öltözzön normálisan..

Mit fog tanulni?

2016. aug. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Normálisan öltözik (sztem),magassarkú (általában), nadrág, vagy egyberuha!

A haja pedig fekete (szoval nem rozsaszin vagy lila XD)

Pszichiáter

2016. aug. 14. 13:21
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a szüleidnek az nem tetszik, hogy idősebb nálad és az hogy a plázacicák néznek ki így (tudid akik mindig kényeskednek meg nyávognak).
2016. aug. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hát lehet a kora miatt, de amikor mondtam hogy van barátnom ès ennyivel idoseb nálam akkor nem mondtak rá semmit

A beszédèvel pedig teljesen rendben van minden!

Az öltözködése pedig sztem nem "pláza cicás" hanem noies, (engem annyira tud "zavarni"amikor meglátok egy lányt ès spotcipo van rajta vagy esetleg az az acélbetétes bakkancs na attól aztán falra tudok mászni XD) de amugy akkor megis mit vegyen fel szerinted ha hozzánk jön általában iskola után szokott jönni ugyhogy ugy jon hozzánk amiben iskolában van

2016. aug. 14. 14:05
 9/14 anonim ***** válasza:
49%
A szüleidnek az nem tetszik, hogy a lány idősebb 2 évvel. A szerencsés az lenne egy tartós kapcsolatban, ha a férfi javára van 6-8 év. Ez a te korodban nyilván kivitelezhetetlen. Viszont nagy valószínűséggel nem is lesz tartós a dolog.
2016. aug. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy a korkülönbség miatt nem kedvelik
2016. aug. 14. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!